Як варити варення з шовковиці?

Літо є “гарячою” порою для всіх домашніх господинь, адже саме в цей період року  готуються різні заготовки на зиму, в тому числі варяться всілякі варення, рецептів яких у кожної господині предостатньо, проте в даній статті пропонується рецепт, що досить рідко зустрічається варення з солодкою і смачною ягоди шовковиці.

Рецепт такого варення досить простий і нехитрий, та й великої різноманітності інгредієнтів не буде потрібно, ну а готовий продукт вийде чудовим і безумовно порадує своїм смаком всіх домочадців!

Для того, щоб зварити смачне варення з шовковиці вам будуть необхідні наступні продукти: два кілограми шовковиці, півтора кілограма цукрового піску і один великий лимон.

Ягоди шовковиці слід ретельно промити в холодній воді, повністю очистити від плодоніжок та іншого, після чого викласти в каструлю з товстим дном, засипати цукровим піском і залишити так на пару годин – ягоди повинні пустити сік.

Далі до шовковиці потрібно додати очищений і дрібно порізаний лимон, перемішати вміст каструлі і поставити на малий вогонь. Вариться варення всього в два заходи: спочатку його необхідно варити близько 15 хвилин, потім зняти з вогню і залишити на півгодини, а після проварити ще 15 хвилин і розкласти по банках.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: