Перед весільний час завжди стає часом приємних клопотів. Скільки всього потрібно зробити: купити весільне плаття, прикраси, вибрати зачіску, скласти список гостей і розіслати запрошення… і, звичайно, одним з важливих аспектів стає оренда автомобілів. Ідеальним рішенням для весілля багато хто вважає лімузин. Салон із зручними диванами вміщає від 10 до 20 осіб, отже, якщо особливого «розмаху» не намічається, цілком може вмістити всіх гостей разом з нареченими. Враховуючи наявність міні-бару, вже в дорозі можна почати святкувати, а завдяки гарній звукоізоляції ніщо цьому не завадить. А головне – можна відчути себе представниками «вершків суспільства»! Але чи варто … адже оренда лімузина обійдеться недешево. 

Адже ніхто не хоче економити на всьому іншому заради розкішної машини. До того ж, не у всякому дворі лімузин розженеться, так що не в усякому дворі можна отримати лімузин до під’їзду. Оренда автомобіля марки Mercedes, BMW, Chrysler або Toyota обійдеться дешевше, а виглядають такі машини не менш розкішно. Посадити в один автомобіль все весілля, звичайно, не вийде, але все ж салони у них досить просторі – а це важливо, враховуючи, що нареченій доведеться сідати в автомобіль в сукні з пишною спідницею, можливо, навіть з кріноліном.

Іномарки чи вітчизняні автомобілі економ – класу не здивують ціною, але можуть взяти оригінальністю. Так, вельми цікаво виглядає кортеж з ретро-автомобілів: роллс-ройси, бентлі, мерседеси, ягуари 50 – 70х років, вітчизняні «Чайки» або навіть « Запорожці», якщо їх належним чином прикрасити. 

Звернути увагу потрібно не тільки на марку машини, але і на її колір. Якщо ви збираєтеся фотографуватися поряд з автомобілем, краще, якщо її колір буде гармоніювати з кольором весільного плаття. Не слід відтягувати оренду автомобіля до останнього моменту, особливо якщо весілля припадає на «гарячий сезон» – кінець літа- початок осені. Обов’язково подивіться на орендовану машину заздалегідь. На фотографії все може виглядати ідеально, а насправді за машиною можуть недостатньо добре доглядати, тоді вигляд у вашого весільного кортежу виявиться не цілком презентабельним.

Добре виглядати в день весілля повинна не тільки машина, але і водій, обов’язково обговоріть його форму одягу. І неодмінно з’ясуйте, чи давно цей водій їздить по вашому місту і чи добре його знає, сплануйте і обговоріть маршрут, переконайтеся, що водій точно знає, де знаходяться всі заплановані «точки». З’ясуйте, що саме входить в ту вартість, яку вам назвали. Можливо, за додаткові послуги (наприклад, наявність напоїв у барі лімузина) необхідно доплатити.

Нарешті, треба заздалегідь обговорити при замовленні ситуацію з раптовою поломкою машини. У пристойних фірмах вихід повинен бути передбачений заздалегідь. Ще одне питання, яке слід задати, стосується прикрас. У деяких фірмах їх дають напрокат за окрему плату, в інших же про це доводиться піклуватися самим. Якщо прикраси є в наявності, потрібно з’ясувати, які саме: можливо, фірма пропонує тільки традиційні стрічки і кільця, а ви хочете щось більш оригінальне.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.