Як вибрати цифровий фотоапарат?

Ще трохи більше десятка років тому мало хто міг навіть мріяти про таку можливість як створення цифрового фото. Перші цифровики коштували дуже дорого,якість фотографії було куди гірше, ніж фото, зроблене плівковим аналогом.
 
Але технічний розвиток вперто набирав темпи і незабаром на ринку з’явилися доступні за ціною якісні цифрові фотокамери. Вже навіть неможливо уявити сучасність без такого дива техніки як цифровик.
 
Сьогодні мистецтво фотографії доступно кожному. Але як же людині, яка надумала спробувати себе в фотомистецтві, підібрати правильно під себе техніку? Що в першу чергу заслуговує уваги? За якими критеріями здійснювати свій вибір?
 
Спочатку слід зауважити, що вибрати фотоапарат насправді нелегко, тим більше, якщо людина так і не визначився з тим, яку суму вона готова заплатити за фототехніку. Через великий розрив цін багато хто вважає, що більш дешеві моделі недосконалі. Але справа полягає трохи іншим чином. Для професіонала,який заробляє фотографією собі на хліб, дійсно потрібна дорога техніка з великою кількістю аксесуарів. Але для любителя або початківця фотографа цілком може вистачити і більш дешевого фотоапарату, тим більше що якість бюджетних варіантів зростає з кожним днем.
 
Наступний важливий момент – це виробник. Лідери ринку цифрових фотоапаратів-, Sony, Nikon, Canon. Є й інші досить не погані виробники. У кожної фірми є плюси і мінуси. Це питання теж стоїть добре обміркувати.
 
Один з параметрів, який часто вводить початківців фотографів в оману -це кількість мегапікселей. Багато хто впевнений у тому, що чим більша кількість цих загадкових одиниць, тим краще. Але це не зовсім так. Для цифрового фотоапарата куди більш важливіше розмір матриці.
 
Ще на що необхідно звернути увагу – це світлочутливість моделі. Високі значення цього параметра допоможуть робити хороші вечірні знімки.
 
Ще одна порада. Не шкодуйте грошей на карту пам’яті. Ви і не помітите,як швидко на ній скінчиться місце.
 
Також слід обміркувати, який тип живлення буде для користувача зручнішим. Акумулятор – це надійний елемент живлення, що гарантує досить тривалий період роботи, але рано чи пізно перед фотографом стане проблема заміни. Батарейки ж можна міняти швидко і безболісно.
 
І на кінець, необхідно дуже уважно оглянути фотоапарат при купівлі на наявність подряпин і дефектів.Ніколи не варто купувати товар з вітрини, навіть якщо продавець наполегливо запевняє, що це останній зразок. Краще придбати уподобану модель в іншому магазині, або підібрати іншу.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: