Як вибрати дитячий садочок?

Кожна дитина повинна ходити в дитячий садок, адже в іншому випадку вона може значно відставати в розвитку від інших діток, а хороша школа його просто на просто не прийме на навчання. Безумовно, той момент, коли потрібно відправити малюка в садок, є складним не лише для самої дитини, але і для його батьків. 

По-перше, це складно з моральної точки зору, а по-друге – з матеріальної. Щоб цей процес пройшов менш згубно і затратно, потрібно вибрати хороший садок. Перше питання, яке відразу слід вирішити батькам – це вибір між приватним і державним закладом. Багато сучасних батьків схиляються до першого варіанту, так як приватний сад має масу переваг. Приміром, приватні дитячі садочки мають більш прогресивну систему навчання, нове оснащення, висококваліфікованих фахівців і багато інших достоїнств. На жаль, але не кожен державний дитячий сад може похвалитися такими перевагами. 

Після того, як перше питання буде вирішене, необхідно приступати до вибору конкретного закладу. Найкраще, садок підбирати за такими критеріями: 

1. Місце розташування. Так як батькам потрібно буде водити малюка щоранку самостійно, то краще, якщо навчальний комплекс розташовуватиметься недалеко від будинку.

2. Оснащення. В саду повинні бути хороші столи, сучасна кухня, якісні ліжечка для дітей, розвиваючі іграшки, музичні інструменти, книги та інші предмети для навчання.

3. Кваліфікований персонал. Для вашої дитини вихователь повинен стати другою мамою, тому до його вибору потрібно ставитися дуже обережно. Кваліфікований фахівець повинен мати спеціальну освіту, великий досвід роботи, власних дітей, він завжди буде вихований, грамотний і інтелектуально розвинений.

4. Наявність прикріпленою школи. Буде дуже добре, якщо ваш садочок буде прикріплений до тієї або іншої школи. Тоді вам буде легше в неї потрапити, а малюкові не доведеться розлучатися зі своїми товаришами. 

Всі батьки повинні знати, що важливо не тільки грамотно вибрати садочок для малюка, але і підготувати його самого до цього важливого кроку. Для дитини зазвичай перший похід в садок – це величезний стрес, який потрібно зменшити до мінімуму. Саме тому краще за довго до початку навчання приходити з малюком до вихователя, щоб дитина звикала до нової обстановки і до персоналу.

Також важливо стимулювати крихітку і самостійно, пояснюючи, як весело ходити в садок і скільки він має переваг. Тільки так ви зробите свого малюка щасливим і абсолютно готовим до нового етапу його життя!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: