Як вибрати фотоапарат?

Фотомистецтво саме по собі дуже захоплююче заняття, здатне розширити кругозір і подарувати нові відчуття. Однак, перед тим як купувати собі камеру , треба вирішити для себе одне важливе питання – чи будуть майбутні роботи на побутовому, аматорському рівні або ж на більш професійному.
 
Відштовхуючись від відповідей, можна зрозуміти, яка модель камери більше підійде для активного користування. Вибираючи плівковий апарат, треба розуміти , що в даний час ним знімають далеко не всі, а вивчати його потрібн не день і не два. Автоматична наводка і відсутність моментального перегляду результату зйомки тут неможливі. Але, справедливості заради, треба відзначити, що плівкові камери (зокрема ломографічні ), в наші дні переживають справжній бум, ними знову починає користуватися молодь, а компанії – виробники фототехніки зараз переймають для новітньої цифрової апаратури вінтажний вид знаменитих брендів початку минулого століття.
 
Зупинимося на цифрових камерах. Компактні фотоапарати ( мильниці ) – гарні для зйомок, що не вимагають особливої майстерності і для туристичних поїздок. Але не варто применшувати їх достоїнств – часом навіть професійні фотографи тримають при собі «мильниці» в якості другої камери, щоб зробити швидкоплинний знімок.
 
Дзеркальна камера – це «просунута» модель фотоапарата, створена для користування більш досвідчених любителів фотографування. Цінова категорія таких апаратів коливається залежно від лінійки, якості оптики і кількості опцій в меню.
 
Виходячи з вищевикладеного, на питання, як вибрати фотоапарат, відповіді отримати досить просто. Часто вважається, що наявність великої кількість пікселів на матриці камери відображається на якості знімка. Це не завжди так. Звичайно, фотоапарат з 12 мегапікселями виглядає набагато краще камери з 8 мегапікселями, однак великої різниці в якості отриманого знімка тут не буде. Набагато більшу роль в отриманні хорошого знімка грає уважно вивчена і протестована камера, а також уроки майстерності у професіоналів своєї справи.
 
Сьогоднішній ринок фототехніки настільки величезний , що в ньому нелегко зорієнтуватися, тому при виборі фотоапарата ( в даному випадку напівпрофесійного ) поспішати не можна. Фототехніка повинна володіти всіма необхідними функціями, зручно «лягати» у руці, бути ергономічною і мати зручне навігаційне меню. Мабуть , останнє і є основоположним чинником при покупці.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: