Як вибрати готель?

Перед багатьма мандрівниками постає питання: як правильно вибрати готель? На що саме слід звернути увагу? І чи існує алгоритм для пошуку готелю мрії? У даній статті мова піде про нескладні рекомендації, які допоможуть зробити правильний вибір і не зіпсувати довгоочікувану відпустку.
 
Коли напрямок і дата відпочинку визначені, залишається відкритим найважливіше питання – який готель вибрати? Адже барвисті каталоги і сайти в Інтернеті рясніють професійними фотографіями бездоганних фасадів будівель, номерів, меблів, території. А як йдуть справи в реальності?
 
Перш ніж довіритися співробітнику туристичні агенції, варто взяти до уваги той факт, що менеджери не бували у всіх готелях, які продають. А якщо подорож організовується самостійно, то тим більше покладатися можна тільки на себе.
 
Для початку потрібно визначитися з розташуванням готелю в залежності від обраного напрямку. Якщо це буде пляжний відпочинок, то в першу чергу цікава віддаленість готелю від моря. Якщо мова йде про екскурсійний тур, припустимо по Європі, то, бажаніше, щоб готель знаходився в центрі міста – в кроковій доступності від метро, пам’яток і так далі. Варто також звернути увагу, на якій відстані знаходиться від аеропорту об’єкт, що цікавить. Адже занадто довгий шлях, та ще й після перельоту, може дуже втомити і зіпсувати настрій.

Якщо є певні переваги до маленьких або, навпаки, до великих готелів, то це теж слід враховувати. В описах вказують кількість номерів, а також будівель, якщо це готельний комплекс. Зазвичай в маленьких готелях, що складаються з одного корпусу, панує більш спокійна і тиха обстановка. А у великих, навпаки, – енергійна і весела атмосфера, більша кількість послуг і розваг.
 
Слід обов’язково звернути увагу на рік будівництва та реконструкції готелю. Адже фотографії зазвичай ідеальні. Але насправді, якщо готель старий і не реконструювався багато років, то в реальності він виглядає інакше. Старі меблі, несучасна техніка, а також бувала сантехніка. Краще захистити себе від подібних неприємностей і вибирати готель, який реставрувався не більше 2-3 років тому.
 
Потрібно уважно вивчити опис інфраструктури готелю і номерів. Особливо ті пункти, які найбільше цікавлять в кожному конкретному випадку. Наприклад, наявність безкоштовного Інтернету. Неприємні непорозуміння, такі як відсутність сейфа, ванних приналежностей, підігріву в басейні та іншого, можна уникнути ще на стадії вибору, просто ретельно вивчивши інформацію про готель.
 
Припустимо, готель, відповідний по всіх параметрах, знайдений. Але як дізнатися, чи все, що описано в Інтернеті або каталозі, відповідає дійсності, і немає ніяких підводних каменів? Найвірніший спосіб – це запитати у тих, хто вже побував в даному готелі. Інакше кажучи, прочитати відгуки. Необов’язково витрачати години на вивчення всіх згадувань про готелі. Досить прочитати кілька коментарів. Не варто засмучуватися, якщо 1-2 повідомлення виявляться негативними, адже думки у людей різні. Якщо ж кожен відгук каже про одних і ті же мінуси, тоді варто задуматися, оскільки про неприємні моменти туристи поспішають поділитися в першу чергу. Багато виставляють свої фотографії, які можуть відрізнятися від тих, що є в каталогах. Можна також поставити свої запитання тим, хто залишив відгуки мандрівникам.
 
І наостанок, якщо все ще залишаються сумніви, слід подивитися на сайтах найбільших туроператорів готель – просто ввести його в пошук на найближчі дати. Як правило, гідні готелі бронюють заздалегідь, і у туроператорів вони стоять у топі (тобто їх вже неможливо забронювати) за тижні, а то й місяці. А ось якщо готель залишається вільним за кілька днів до передбачуваної дати заїзду, то це може свідчити про те, що він не користується належною популярністю у туристів.
 
Якщо слідувати цим простим рекомендаціям, то ймовірність помилитися у виборі готелю дуже низька. І відпочинок обов’язково пройде благополучно і залишить тільки приємні спогади.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: