Як вибрати HD телевізор?

Купувати телевізор потрібно з усією ретельністю і увагою. Сучасні LED або плазмові телевізори коштують все ще досить дорого і якщо допустити при їх виборі невелику помилку, то це боляче вдарить не тільки по кишені покупця, але також відіб’ється як на якості звуку, так і на відео. Плюс неякісна покупка може обернутися для вас тим , що доведеться звертатися в ремонт телевізорів.
 
У даній статті даються корисні підказки, як можна і потрібно самостійно уникнути грубих помилок.
 
Насамперед потрібно зрозуміти, що це буде – телевізор або DLP -проектор. Обидва варіанти можуть виявитися однаково успішними, якщо підійти до цієї проблеми зі знанням справи. Велика частина людей вважають за краще вибрати плазмовий або LCD телевізор. У ньому буде відтворюватися як відео, так і при необхідності звук, якщо ще не буде куплена дорога аудіосистема.
 
Хороший телевізор класу HD повинен мати мінімальний дозвіл в 720 пікселів. Але якщо діагональ монітора буде перевищувати 42 дюйма, то піксельний дозвіл має становити мінімальне значення в 1080 точок на кв. дюйм. Якщо дана цифра виявиться менше, то це означатиме, що недобросовісний продавець намагається продати телевізор класу EDTV, який зараз практично ніхто не використовує.
 
DLP- проектори або Digital Light Processing у перекладі з англійської, використовують у своїй технології невеликі коливальні дзеркала, що створюють динамічну картинку. До таких технологій прийнято співвідносити і застарілі телевізори проекційного типу, які, проте, останнім часом стали плоскими і легкими. Їх (проекційні телевізори) варто купувати, якщо економити на діагоналі, тому що при схожій діагоналі з плазмовими або LCD вони коштують дешевше. Хоча, потрібно визнати, у проекційних телевізорів є один серйозний недолік – регулярна заміна лампи раз на 5-7 років ( коштує вона $ 300 і її ще потрібно дістати).
 

Також не варто сильно захоплюватися проекторами DLP. Так, звичайно, з використанням такого роду проекторів можна розтягнути картинку до 100 дюймів. Але все одно, якість залишиться такою ж, як у LCD – телевізора, що має діагональ в 60 дюймів.
 
Не в останню чергу доведеться звертати увагу на коефіцієнт контрастності. Що це таке? Сам коефіцієнт контрастності вимірює рівень між найяскравішою частиною екрану HD – телевізора і самою темною. Якщо у HD телевізора виявиться недостатній коефіцієнт контрастності, то темні деталі на екрані будуть виглядати розмитими. А якщо додати, що колір виявиться не чорним, а сірим, то кожному споживачеві стане ясно, що якість картинки постраждає найсильнішим чином. Але що ще гірше – білі деталі картинки можна більше взагалі не побачити. Хороший коефіцієнт контрастності на хорошому HD телевізорі повинен складати як мінімум 5 000:1 або вище. Будь HD – телевізор, який не буде мати мінімальний коефіцієнт 5 000:1, вважається вже негідним вибором для домашнього кінотеатру.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: