Як вибрати іграшку для дитини?

Насправді вибрати безпечну іграшку, яка може викликати інтерес у дитини, досить важко. Вибір і покупка іграшок – важливий захід, який вимагає серйозного ставлення. Отже, з чого почати? Ось кілька порад, які допоможуть вам придбати безпечні іграшки, що приносять радість дітям.
 
Купуйте іграшки відповідають віку дитини.
 
Щороку неякісні та небезпечні іграшки стають причиною того, що діти опиняються в лікарнях зі всілякими травмами. У деяких випадках такі іграшки призводять доза гибелі дітей. Саме тому перш ніж купити дитині іграшку, потрібно подивитися на бірку із зазначенням рекомендованого віку. Майже всі іграшки, що продаються сьогодні в магазинах,супроводжуються такими бірками. При цьому пам’ятайте про наступне:
 
– Іграшки, призначені для дітей старше 3-х років, не можна давати немовлятам і дітям, які не досягли трирічного віку. Такі іграшки можуть містити маленькі деталі, які при випадковому проковтуванні можуть викликати удушення у маленьких дітей. Дітям, які не досягли трирічного віку, також не рекомендується давати іграшки з шнурами, проводами або мотузками, довжина яких перевищує 30сантиметрів, так як вони можуть виявитися намотаними навколо шиї дитини.
 
– Дітям, які не досягли восьмирічного віку, не рекомендується давати іграшки з гострими краями, а також іграшки, що працюють від електрики, нерахуючи батарейки. 
 
– Купуючи іграшку для старшої дитини, пам’ятайте про небезпеку, яку вона може представляти для молодшого дитини. Так, наприклад, електронний настільний футбол може бути чудовим розвагою для 10-річної дитини, і виявитися небезпечним для його дворічного брата. Це зовсім не означає, що старшим дітям слід відмовляти в покупці певних іграшок. Це всього лише означає те, що старші діти повинні тримати свої іграшки подалі від своїх молодших братів і сестер.
 
Керуйтеся здоровим глуздом.
 
Вік дитини може служити керівництвом при купівлі іграшки, проте уява і здоровий глузд також мають важливе значення. Уявіть всі можливі і в той же час розумні способи, які можуть викликати травму у дитини за допомогою даної іграшки. При цьому керуйтеся такими моментами:
 
– Якість. Звертайте увагу на міцність іграшок. Переконайтеся в тому,що у м’яких іграшок міцні шви і міцно пришиті гудзики і очі. Регулярно оглядайте іграшки дітей з метою проведення ремонту зламаних частин або позбавлення від іграшок не придатних для подальшого використання. При купівлі іграшки стежте за тим, щоб іграшка булане пошкоджена та відповідала рекомендаціям з безпеки.
 
– Розмір. Зверніть увагу на вагу і розмір іграшки. Маленька дитина може поранитися, якщо на нього випадково впаде важка іграшка. Так, наприклад,дитині, починаючому вчитися їздити на велосипеді, краще придбати маленький велосипед, щоб уникнути серйозних травм у разі його перекидання. Якщо дитині від 1 до 3 років, то слід звернути увагу на триколісні дитячі велосипеди.
 
– Токсичність. Переконайтеся в тому, що іграшка не містить токсичною фарби або свинцю. Купуйте іграшку з написом ASTM D-4236, яка означає, що іграшка перевірена на токсичність.
 
– Займистість. Новорічні костюми не повинні бути легко займистими.
 
– Захисне спорядження. Якщо ви вирішили купити дитині велосипед або роликові ковзани, не забудьте про шолом, наколінники і нарукавниках. 
 
Не залишайте дитину без нагляду.
 
Навіть сама вихована і сама розумна дитина може використовувати безпечну іграшку відповідну її віку небезпечним чином. Найкращий спосіб захистити дитину – це тримати її під постійним наглядом.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: