Як вибрати клавіатуру?

Рано чи пізно кожного користувача ПК цікавить питання: яку клавіатуру вибрати.  І якщо ви читаєте цю статтю, для вас це питання є хвилюючим. Наступні поради обов’язково вам будуть корисні, адже старий девайс вже точно не вічний, тому я спробую розкрити всі нюанси з приводу вибору нової клавіатури.
 
Швидкість набору тексту. Спочатку на чому потрібно зупинитися, це швидкість набору тексту і частота самої клавіатури. Дорогу клавіатуру варто купувати тільки в тому випадку, якщо вам потрібно набирати багато тексту, або ж велику частина часу доводиться робити на клавіатуру. І безсумнівно ви не пошкодуєте, це значно збільшить ефективність вашої роботи. Дешеву клавіатуру відповідно треба купувати, якщо ви рідко використовуєте її для своєї роботи.
 
Клавіатура для любителів музики. Тепер можна подивитися вже кілька варіантів клавіатур. Якщо ви часто слухаєте музику на комп’ютері або ж сидите в інтернеті, то додаткові клавіші та аксесуар вам не завадять, у вас буде можливість натисканням однієї кнопки перевірити пошту, зайди в браузер, регулювати гучність, перемикати пісні та інше – все залежить від виробника. На якість і на дизайн це не вплине, тому що найчастіше такі кнопки роблять маленькі і на краях клавіатури.
 

Жорсткість клавіш. Вибравши тип клавіатури, з додатковими клавішами або без, настав час подумати і про зручність, адже ви будете набирати багато тексту. Щоб не схибити з вибором, спробуйте ще в магазині, як натискаються клавіші, чи звук, адже беззвучний не завжди зручно, туго або м’яко, загалом, залежить від вас. Але все ж зверніть увагу на те, що б клавіші натискалися трохи туго, і був чутний звук натискання.
 
Висота клавіш. Повинна бути середньою. Адже якщо вони будуть маленькі, то вам буде дуже складно набирати текст. Якщо ж вони будуть великими, то потрібно буде докладати великих зусиль щоб їх натиснути. Але з часом можна звикнути,але чи варто, думати вам.
 
Підставка для рук. Дуже зручне доповнення в тому випадку якщо ви довго набираєте текст. Ними оснащені як старі, так і нові клавіатури,тому додатково переплачувати не доведеться.
 
Колір букв на клавішах. Зверніть увагу на те, що б колір англійських і російських букв відрізнялися. Бо якщо вони будуть однакові, то букви будуть зливати, а очі протягом роботи будуть швидко втомлюватися. І тільки після, вже можна вибрати колір самої клавіатури.
 
Густота клавіш. Майже на всіх клавіатурах однакова, питання тільки в розташуванні таких клавіш як «Home», «End», «Delete», бажано, що б вони знаходилися не злито з клавішами курсора.
 
Ергономічні клавіатури. Більше підходять для тих хто набирає багато тексту. На таких клавіатурах, ліва або права частина розходиться, що дуже зручно для швидкого набору. Для таких клавіатур підходить десятипальцевий сліпий набір і тільки, якщо ви набираєте текст двома – чотирма пальцями, то цей тип клавіатури не для вас.
 
Інтерфейс підключення. З’єднання на нових клавіатурах відбувається через USB, з роз’ємом AT клавіатуру знайти дуже складно. Але якщо у вас старого зразка материнська плата, а кількість USB обмежена, то можна просто придбати перехідник з USB на AT, такі існують.
 
Ось поради, які допоможуть вам вибрати клавіатуру, завжди пам’ятайте, що підводні камені при виборі є завжди.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: