Як вибрати комп’ютер?

Покупка нового комп’ютера вимагає матеріальних витрат. Так як далеко не кожен з нас володіє вільними коштами, то питання «Який комп’ютер вибрати?» Встає гостріше, так як викидати на вітер і без того не зайві гроші немає ніякого бажання.
В першу чергу вирішіть для чого вам потрібен комп’ютер. Якщо він потрібен для роботи з текстовими редакторами і поштою, то вам підходять комп’ютери з малою продуктивністю, а от якщо ви бажаєте «рубатися» в ігри, то такий апарат вам не підійде.

Перше, на що впаде ваш погляд при виборі тієї або іншої моделі – це корпус. Корпус комп’ютера не грає особливої ролі, тому вибирайте такий, який вам сподобається більше.

На загальну продуктивність комп’ютера в більшій мірі впливає кількість ядер. Двохядерні процесори оптимально підійдуть, якщо ви не виставляєте високі вимоги до роботи комп’ютера. У тому випадку, якщо ви займаєтеся графікою або є завзятим ігроманом, то однозначно потрібно брати процесор, який має 4 ядра. Зазвичай кількість цих самих ядер вказано в характеристиці. Оптимальна частота ядра дорівнює 2,8-3 Ггц, велика частота не потрібна.

Інший важливий параметр, на який варто приділити увагу – це оперативна пам’ять. Тут все просто. Чим менше оперативної пам’яті, тим більше буде «гальмувати» комп’ютер у разі серйозного навантаження. Комп’ютер ігромана повинен містити, щонайменше, 16 Гб, звичайним користувачам стільки оперативної пам’яті не потрібно.

За якістю відеокарти особливо ганяються любителі пограти в ігри, що вимагають хорошого розширення. Варіюється пам’ять відеокарти від 512 Мб до 2 Гб. Зверніть увагу, відеокарта повинна підтримувати програму DirectX 11, яка необхідна для підтримки більшості ігор. Питання щодо підтримки даної програми потрібно уточнювати у консультанта, адже, як правило, така інформація на відеокарті не вказується.

І остання складова комп’ютера – жорсткий диск, а якщо бути точніше, то його місткість. Саме жорсткий диск відповідає за пам’ять комп’ютера. Текстові документи і фотографії не займають багато місця, для них вистачить і 250 Гб, а ігри набагато важчі. Одна гра може займати аж 10, а то і всі 15 Гб, в цьому випадку вам потрібно орієнтуватися на жорсткі диски з пам’яттю від 500 Гб.

Питання: «Який комп’ютер вибрати?» Відпало саме собою. Спираючись на всі ці дані, ви легко зможете зорієнтуватися в магазині електроніки і вибрати саме те, що потрібно вам, а не те, що вигідно продати консультанту.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: