Як вибрати макарони?

Макарони (паста) – один з найпопулярніших, смачних і простих у приготуванні продуктів щоденного споживання. Їх поділяють на групи А , В і С.

Макаронні вироби з твердих сортів пшениці належать до групи А. Вони самі низько калорійні. При їх виробництві зберігаються корисні вітаміни, вони забезпечують організм мінералами, складними вуглеводами, а також клітковиною, яка здатна виводити з організму шлаки. Тому продукт можна сміливо назвати корисним.

До групи В входять всі макаронні вироби з м’якої склоподібної пшениці, а в групу С – з хлібопекарської борошна ( це саме рафіноване та позбавлена багатьох корисних речовин борошно).

Щоб правильно вибрати макарони, насамперед, звертайте увагу на упаковку. Вона повинна бути герметичною, тобто щільно закритою, містити напис – “пшениця твердих сортів” або “група А” і обов’язково мати прозоре віконце, через яке можна оцінити зовнішній вигляд продукту.

Якісні макарони завжди бувають цільними, з гладкою поверхнею і “склоподібним” зламом. Вони мають золотистий, бурштиновий або кремовий відтінок. Якщо колір занадто жовтий або білий, то можна говорити про порушення технології виготовлення або застосуванні технічних барвників.

На продукті допускається невелика кількість темних крапок (частинок зернової оболонки). У пачці не повинно бути борошна або крихт.

Багато хто любить купувати кольорові макаронні вироби, особливо для дітей. При покупці такої пасти, насамперед, необхідно прочитати про її склад на упаковці, так як продукт буде корисний тільки в тому випадку, якщо барвники при його виробництві використовуються не штучні, а натуральні (наприклад, морквина, буряк, шпинат та ін). Якщо ж це різні наповнювачі, замінники або штучні барвники, то бажано відмовитися від такої покупки – її вживання не піде на користь організму.

На жаль, макарони можуть підробляти, а тест на якість часто можна проводити тільки на кухні. Наприклад, вариться якісна паста приблизно 10-12 хвилин. Якщо вода під час варіння тільки трошки помутніла, а самі вироби не зварилися, то це – ознака хорошої якості.

Відомо, що у складі макаронів, як правило, вода і мука, тому вони не можуть коштувати дорого. Якщо ви бачите дорогі макаронні вироби, то вам пропонують заплатити за красиву упаковку, бренд, транспортування і так далі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: