Як вибрати меблі для дитячої кімнати?

Кожен сучасний виробник меблів намагається слідувати модним тенденціям і пропонувати найбільш оригінальні та незвичайні моделі. Батьки часто губляться в тому різноманітті, яке представлене на ринку, оскільки не кожен варіант може підійти – вибір залежить від багатьох параметрів, у тому числі від індивідуальних особливостей дитини, а також від його переваг.
 
Як же вибрати найбільш оптимальний, «правильний» варіант?
 
Так, в першу чергу слід керуватися принципом: меблі повинні подобатися дитині, а не його батькам, хоча дорослим, звичайно, треба звертати увагу на окремі особливості свого малюка. Так, якщо він занадто активний, то поєднання яскравих кольорів зробить маленького бешкетника просто неконтрольованим, а, наприклад, насичений фіолетовий колір аж ніяк не підійде тихій і скромній дитині. Так само меблі для дівчинки за типом «все, як для принцеси» (у рожевих тонах і безліччю милих дрібничок) буде не зовсім доречною, якщо дитина любить конструктори або механічні іграшки.
 
Оформлення кімнати повинно проводитися так, щоб малюку було приємно в ній перебувати. Дизайн кімнати можна продумати за мотивами улюбленої казки або облаштувати дитячу так, щоб атмосфера імітувала те середовище, в якій дитина любить бути найбільше. Так, кімната для малюка може стати схожою на ліс, гори або море. Все залежить від індивідуальних особливостей.
 

Важливо, щоб усі предмети інтер’єру не були нудними. Це стосується і меблів. Діти люблять різнобарвну гаму і контраст, а темні тони їх пригнічують, а також примушують відчувати себе некомфортно. Якщо батьки не хочуть купувати занадто яскраві меблі, можна піти на компроміс і придбати білу, яка будуть чудово поєднуватися з будь-якими яскравими тонами штор, покривал або килимів. Ще одним альтернативним варіантом може стати декоровані меблі, хоча навіть самі звичайні її моделі можна зробити особливими, розмалювавши, наприклад, кольоровими смужками або цікавим орнаментом.
 
Важливо, щоб обрані меблі дозволяли зберігати велику кількість іграшок, одягу, інших речей дитини. Для маленьких дітей більш зручними будуть моделі з відкритими полицями. Це дозволить їм брати необхідні предмети без сторонньої допомоги. Для дітей шкільного віку можна купувати комплекти, які містять глухі тумбочки.
 
Обов’язково слід подбати про те, щоб у дитини було достатньо простору для ігор. Для цього слід вибирати висувні ліжка або інші їх види, які компактно складаються.
 
При облаштуванні квартири слід усвідомлювати, що буває різна меблі: дитячі, підліткові моделі, для дорослих, а також ті, які підійдуть для різних вікових груп. Головне, чим варто керуватися у виборі – не тільки гарний вигляд, але і зручність, безпека, екологічна чистота і відповідність смакам.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: