Як вибрати міжкімнатні двері?

Ринок міжкімнатних дверей рясніє своєю різноманітністю. Для того, щоб зробити вибір самостійно, не вдаючись до послугами професіоналів, але і в той же час, зацікавлених осіб, необхідно, насамперед, розібратися у тематиці даного питання. Отже, як вибрати міжкімнатні двері?При виготовленні дверей використовують, як правило, такі матеріали, як скло, пластик, дерево або метал (незбиране або шпон, самого різного походження). Поговоримо про кожен вид більш детально, що б наочно можна було собі уявити всі плюси і мінуси різних видів, і все це враховувати в кожній окремій ситуації при виборі міжкімнатних дверей.

Міжкімнатні двері з деревини. Деревина вважається одним із стандартних матеріалів для виробництва дверей. Його основними позитивними якостями є не тільки міцність і краса, а так само ще і екологічна безпека. Але біля дверей, виготовлених з деревини чимало і мінусів. До них можна віднести такі властивості як, підвищена чутливість до вологи, що тягне за собою розсихання поверхні і як наслідок, достатньо не довгий термін експлуатації. Якщо ж Вам все-таки найбільш привабливими здаються двері з деревини, то можна розглянути варіанти виготовлення дверей з таких матеріалів як ДСП, ДВП, МДФ, та ін. При виробництві дверей з даних матеріалів, ціна їх приємно дивує. Вони значно дешевше дверей з деревини, проте виглядають ці двері не гірше дерев’яних, але, в свою чергу, відрізняються досить хорошими властивостями. Можна навести приклад дверей, виготовлених з МДФ. МДФ це плита, яка складається з безлічі різних за розміром деревних волокон. Основними позитивними якостями цього матеріалу є стійкість до вологості, а так само довгий термін служби.

Міжкімнатні двері з пластику. Двері, які виробляють із пластику або двері, які просто облицьовують пластиком, в основному знаходять своє застосування в офісах і нежитлових приміщеннях, в таких випадках, зазвичай навіть і не думають які двері вибрати. Але якщо ви все-таки вибираєте в свій будинок чи квартиру саме пластикові двері, то Вам необхідно ретельно перевірити всю фурнітуру. Вона повинна бути просто бездоганною. Це найважливіше, майте на увазі це обов’язково при вирішенні питання про те, як вибрати міжкімнатні двері.

Металеві міжкімнатні двері. При виборі міжкімнатних дверей не часто падає погляд на двері з металу. Такі двері можуть виглядати не тільки масивно, а й як би це не здавалося дивним, витончено. Витонченість даних дверей досягається за рахунок комбінування металу з іншими різними матеріалами. Як приклад можна привести комбінування з деревом або склом та ін. Великі і важкі металеві двері в як правило, покриваються листами оцинкованого матеріалу. Тому по даному виду дверей, а також ставити їх чи не ставити – це суто ваш особистий вибір, тому вирішувати виключно вам.


Міжкімнатні двері зі скла.
Двері, які були виконані зі скла, зазвичай мають дуже гарний і акуратний зовнішній вигляд. Також при виготовленні дверей можливе використання «триплекс» скла. При досить сильному ударі скло просто покриється тріщинами, а не випаде з дерев’яною коробки. Це, до речі, завжди, майте на увазі при вирішенні питання яку двері вибрати і у разі рішення придбати таки скляні двері.Яким чином вибрати міжкімнатні двері – на що необхідно звертати увагу:

Насамперед, пам’ятайте про це завжди, необхідно ретельно перевіряти всю фурнітуру. Вона повинна бути якісною, без вад і досить міцно виглядати. Напевно, не варто пояснювати, що, Ви повністю повинні виключити наявність різних відколів і тріщин.

Визначтеся ще й з кількістю полотен. Двері з двома полотнами, як правило, більше підходять у вітальні кімнаті, в усі інші кімнати підходять двері і з одним полотном, хоча тут все також суб’єктивно, кожен сам вибирає для себе.

Так само при виборі дверей, необхідно, в обов’язковому порядку, приділити увагу на матеріал, з якого виготовлена сама дверна коробка. Матеріал повинен бути повністю ідентичний матеріалу полотна. Якщо ж це не так, то, щонайменше, задумайтеся, що вам намагаються впехнути, бо такі випадки, на жаль, не рідкість, і лише додатковий раз підтверджують непрофесіоналізм диллерів, які пропонують вам двері.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: