Як вибрати моторне масло для автомобіля?

Рано чи пізно гарантійне обслуговування на СТО закінчується і постає питання про самостійну заміні масла в автомобілі. Але як зробити правильний вибір? Природно, в першу чергу Ви звернетеся за порадою до друзів, близьким і знайомим, проте всі вони будуть нахвалювати саме ту марку, яка їм підійшла. В результаті Ви отримаєте масу думок, кожна з яких абсолютно індивідуальна. Ми постараємося дати відповіді на всі Ваші питання.Отже, ми пропонуємо Вам 7 кроків по заміні масла. Перший – рекомендації виробника. Як не дивно, в інструкції з експлуатації Ви знайдете код, який необхідно в обов’язковому порядку переписати. Дане котирування може надаватися за різними стандартами, проте Ви переписуйте максимальну кількість інформації.

Наступний крок – з’ясування раніше залитої суміші. Якщо Ви купили автомобіль з рук, то поцікавтеся у колишнього власника про марку і виробника моторного масла, раніше залитого в машину. Якщо інформація невідома, необхідно провести промивку двигуна і залити найбільш відповідний варіант (а який саме , дізнаєтеся далі).

Третій крок – аналіз поточної ситуації. Якщо масло, налити раніше в автомобіль, є сприятливим для двигуна, його витрата гранично малі, всі параметри за документами збігаються з рекомендованим виробником і маркою, то, природно, краще нічого не міняти. В іншому випадку задумайтеся про вибір більш відповідного масла. Однак запам’ятайте: будь-яка зміна автомастила згубно впливає на двигун машини, оскільки збільшується його витрата і знижується потужність двигуна. Тут і виникає дилема, вирішення якої звалюється виключно на Ваші плечі. Ми рекомендуємо Вам скористатися варіантом зі зміною масла, щоб привчити машину до «правильного».

На четвертому етапі необхідно проаналізувати ринок продукції, для чого потрібно скласти повний список відповідних варіантів і порівняти їх. Моторне масло купити можна абсолютно на будь-якому авторинку, проте краще скористатися послугами перевірених магазинів, які постачають дійсно якісну продукцію.

П’ятий крок ми присвячуємо вибору класу і в’язкості моторного мастила. Тут основні параметри – вік автомобіля і рекомендації виробника. Чим старша Ваша машина, тим вище рівень в’язкості масла повинен бути (але в межах того діапазону, який вказаний за документами). Головним завданням даного етапу є максимальне скорочення раніше складеного списку, щоб наблизитися до покупки відповідного варіанту.

Передостанній крок – безпосередній вибір масла, а точніше виробника. Тут Вам необхідно спиратися виключно на свою точку зору: кому довіряєте, у того і купуйте. Головне – уникнути придбання підробки, інакше всі вищеописані дії можна не проводити.

І останній етап – купівля масла. Єдина порада – намагайтеся купувати його у офіційних представників. Таким чином, Ви однозначно уникнете підробки, внаслідок чого отримаєте довгий і працездатний двигун.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: