Як вибрати м’ясо?

Найкориснішим вважається м’ясо птиці (курка, качка, гусак і індичатина), найбільш низькокалорійним є яловичина і її молочні сорти (телятина). Менш корисне, але дуже смачне – свинина.

Як вибрати м’ясо в магазині: вибирайте охолоджене м’ясо, те, яке не піддавалося заморожуванню і розморожуванню. У такому м’ясі міститься максимальна кількість вітамінів і мікроелементів. Заморожене м’ясо – свого роду “кіт у мішку”. Таке м’ясо не можна ні понюхати, ні потримати в руках. Тобто на якій стадії м’ясо знаходилося на момент заморозки – з’ясувати не вдасться.

Купуючи м’ясо на ринку, вимагайте у продавця документ, що підтверджує придатність продукту для реалізації в торгових точках. На курочці або шматку свинини має бути печатка (штамп синього кольору).

Свіже м’ясо завжди покривається легкої скоринкою. Якщо шматки м’яса пускають водою, значить вони були розморожені. Хороше м’ясо ніколи не пускає воду, воно сухе і папір, на якій м’ясо лежить – теж сухий.

Понюхайте і натисніть на м’ясо. Вм’ятин не повинно залишатися. Свіже м’ясо дуже смачно пахне.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: