Як вибрати оригінальний подарунок для хлопця?

В принципі не так важливо, що Ви подаруєте, і чи буде цей подарунок оригінальним чи ні, важливо насправді те, що б Ваш подарунок був зроблений від душі, і тоді він у будь-якому випадку сподобається.
Скоро наближатися заповітний день, а Ви не знаєте, що подарувати хлопцеві на 1 місяць стосунків? Вибір подарунка – захід завжди складний. Вибираючи подарунок, Ви завжди прагнете, в першу чергу, до того, щоб за допомогою його висловити всі свої почуття по відношенню до Вашої коханої людини. Також хочеться, щоб подарунок був оригінальним, недорогим і в радість одержувачу. Так що ж дарувати?
Квіти. Подаруйте хлопцю красивий букет. Сенс у тому, що зазвичай це хлопці дарують дівчині квіти, а Ви зробите, навпаки, з підтекстом, що, мовляв, так Ви висловлюєте свої почуття. Швидше за все, Ви будете першою дівчиною, яка піднесе йому подібний сюрприз, тому оригінальність Вам забезпечена. Або ж подаруйте квітку в горщику, який буде нагадувати йому про вас.
Фотографія. Подарунок менш оригінальний, але зате не помилитеся, плюс купа варіацій як його піднести. Ви можете зробити просто гарну фотографію або слайд-шоу, де ви разом. Також можете подарувати цифрову фоторамку, завантаживши туди ваші фото, цей подарунок буде коштувати трохи дорожче, але зате буде виглядати красиво і сучасно. Ще один незвичайний подарунок – фототорт. Дорого, але оригінально. Ні в якому разі не варто дарувати знімки, на яких Ви одна. Даруєте тільки ті фотографії, де зображені Ви разом зі своїм хлопцем.
Золота рибка. На відміну, від інших домашніх тварин, на яких у нього попросту може виявитися алергія і за якими потрібен постійний догляд, тут жодних проблем не виникне. Ви подаруєте своєму коханому шматочок життя і затишку, який у нього буде постійно асоціюватися з Вами. Подарунок дуже милий і незвичайний.

Квитки в парк атракціонів. Подаруйте коханому квитки в парк атракціонів, на роллердром, в боулінг або на інший розважальний захід. Повірте, Ви доставите йому і собі масу позитиву і при цьому чудово проведете час. Лише попередньо довідайтеся, коли Ваш хлопець буде вільний, хоча можете зробити і сюрприз, потяг його кудись прямо з роботи, в тому випадку, якщо Ви впевнені, що він любить сюрпризи.

Подарунок своїми руками. Якщо Ви натура творча: красиво малюєте, складаєте вірші, граєте на музичних інструментах і т.п., Ви можете піднести коханому подарунок, зроблений своїми руками. Повірте, це завжди приємно. Ви можете намалювати його портрет або скласти вірші на його честь. Якщо для Вас це важко, можете зняти невеликий фільм про вас, або зробити красиву музичну підбірку його улюблених пісень. Тут в загальному варіантів маса, все залежить тільки від Вашого бажання і фантазії.Хобі. Якщо у Вашої молодої людини є якесь захоплення, а ще краще, якщо воно у Вас спільне і Ви, як говориться, в темі, подаруйте йому те, що йому подобається. Наприклад, якщо він грає гітарі, подаруйте йому набір хороших струн, якщо він захоплюється спортом, подаруйте йому футбольний м’яч, набір для покеру або т.п. Нехай подарунок буде не настільки оригінальним, але зате хлопцю, в будь-якому випадку буде приємно.

В принципі не так важливо, що Ви подаруєте, і чи буде цей подарунок оригінальним чи ні, важливо насправді те, що б Ваш подарунок був зроблений від душі, і тоді він у будь-якому випадку сподобається.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: