Як вибрати планшет?

Вибір планшета – це не просте завдання, особливо для тих, хто стикається з цим в перший раз. Одним з важливих чинників є дозвіл екрану. Чим воно вище, тим комфортніше буде переглядати веб-сторінки, грати в ігри і використовувати додатки, розраховані на великі комп’ютерні монітори.
 
Для планшетів з діагоналлю від 9-ти дюймів оптимальним варіантом буде дозвіл 1280х800 пікселів. Для моделей меншого розміру підійде 1024х600. І,звичайно ж, не можна забувати про якість самого екрану. У більш дорогих пристроїв картинка буде краще – по контрастності, кольору, яскравості. Тому при виборі девайса і аксесуарів для планшетів потрібно звертати на це особливу увагу, оскільки екран – це, по суті, чи не єдине, що є у планшета, а значить -одне з головних його достоїнств. 
 
Вибір найбільш потужною і швидкою операційної системи є головним питанням покупця. Розглянемо дві найбільш популярні і використовуються платформи. Це Apple iOS і ОС Android. Ці дві системи дозволять користувачеві оперувати всіма принадами планшетних ПК, не перевантажуючи їх. Від фірми Android існують дві операційки – це Google Android 2 і Google Android 3. У них є невелике розходження. Спочатку Android 2 був розроблений для смартфонів, алез часом його вдосконалили і поставили на планшети. Перед покупкою важливо з’ясувати всі доробки даної операційної системи для обраного вами комп’ютера.На відміну від свого родича, Android 3 був спочатку заточений під планшет.Компанія Google ввела в систему безліч своїх сервісів, таких як: Пошта,Календар, Карти, YouTube та ін.

 

Варто додати, що система постійно оновлюється, постійно перебуваючи на стадії доробок, тому її робота недосить стабільна. Перейдемо до Apple iOS. Що ж, тут досить великий набір всіляких додатків. Ця система ідеально підходить для любителів мультимедіа.Вона швидка, стабільна і ви сміливо можете заходити на найважчі сайти, грати і насолоджуватися фільмами.
 
Іноді стандартом на девайсах є Microsoft Windows. Але ця система не дуже підходить для планшетів. Додатками в ній особливо не побалуєшься. Так що, цей варіант для тих, хто купує комп’ютер виключно з метою працювати.
 
Від ціни вашої покупки залежить і якість його батареї. Час автономної роботи на дорогих моделях може становити до десяти годин, на відміну від бюджетних, які без підзарядки не протриматися і трьох.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: