Здавалося б, що може бути простіше, ніж зробити подарунок мамі чи татові. Адже для батьків, скільки б не було нам років, ми як і раніше залишаємося дітьми. І цілком можливо, що наш перші каляки – маляки, шедевральна аплікація зроблена на уроці праці у першому класі і вишита в третьому на 8 березня салфеточка для матусі набагато цінніша і дорожча, ніж дорогий одяг або парфуми, які тепер, коли ми стали дорослими можемо подарувати їй.

 
Життя влаштоване так, що спочатку батьки оточують нас увагою і турботою, а ми просто сприймаємо це як належне і майже не цінуємо. Потім на наступному етапі ми на якийсь час стаємо майже рівні, так як батьки ще цілком молоді, а у нас у самих вже сім’ї і діти. Але настає етап, коли ми змінюємося ролями і постарілі і вже не зовсім здорові батьки, потребують більшої уваги і турботи.
 
Обов’язково подаруйте що-небудь, що може сприятливо відбитися на їх здоров’ї. Можливо, якісь вітаміни або якщо є можливість путівку в санаторій або на море. А якщо ви ще й зможете поїхати разом, то це просто ідеальний варіант. Такий подарунок не забудеться ніколи.
 
Ми поспішаємо все встигнути і розставляючи пріоритети, на жаль, залишаємо цих найближчих людей далеко не на першому місці. Рідкісні дзвінки, візити тільки по святах … І щоб не було вже дуже соромно, намагаємося відкупитися дорогими подарунками. Звичайно, вони нас прощають і намагаються зрозуміти. Адже це наші батьки і ми для них найкращі, але їм так не вистачає нашій турботи і уваги.
 

Дуже важливо, вибираючи подарунок батькам спробувати згадати їхні смаки та уподобання знайомі нам ще з тих часів, коли ми жили разом. Щоб зробити їм приємно, вкладіть душу у вибір подарунка, і добре подумайте, чим можете викликати особливу радість і захоплення.
 
Формальний підхід тут не доречний. Найбільше наші батьки потребують нашого спілкування. Тому, як один з варіантів, може бути спільний виїзд на природу з рибалкою і шашликами або квитки на хороший спектакль або концерт. Після культурної програми святкову вечерю в якомусь затишному ресторанчику з живою музикою.
 
Якщо ви живете в іншому місті і не можете приїхати, подумайте про можливу організацію зв’язку по скайпу з вашими батьками. Адже, де б вони не жили, навіть не маючи власного комп’ютера, можна дізнатися у кого з сусідів є можливість допомогти вам здійснити задумане. Це буде набагато приємніше, ніж найдорожчий светр або хустку висланий в посилці.
 
Обов’язково підготуйте собі слова, щоб потім у метушні не забути сказати, як сильно ви і любите і сумуєте. І обов’язково назвіть хоча б попередню дату, коли ви зможете до них приїхати. Адже вони дуже чекають !
 
Звичайно, нова тефлонова сковорідка або кухонний комбайн – це хороший подарунок, але мама чекає від вас зовсім іншого. У комплекті з міксером має йти ваша увага і турбота.
 
Любіть своїх батьків. Не забувайте зайвий раз подзвонити. Це і є найкращий подарунок!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.