Як вибрати подарунки?

Стародавні римляни дарували подарунки посадовим особам, за часів початку зародження соціального суспільства подарунки дарували вождю, пізніше королю і іншим впливовим особам. А кому і коли останній раз дарували подарунки ви? 
 
Приступаючи до вибору подарунка, потрібно визначитися з бюджетом. Обмежень по вартості подарунків не існує, але є негласні, прийняті в сучасному суспільстві правила. Не варто дарувати дуже дорогі подарунки, особливо не близькою людям. Ціна подарунка повинна залежати не тільки від матеріального становища того, хто дарує, але і від рівня доходів того, кому цей подарунок призначається. Беручи дорогий подарунок, людина може відмовитися від нього, боячись опинитися перед дарувальником в боргу.
 
Подарунки, зроблені своїми руками
 
Популярними подарунками у всі часи були і залишаються речі, зроблені своїми руками. Через них передається вся увагу і теплота нашого ставлення, ми вкладаємо частинку себе, тим самим кажучи про те, наскільки ми цінуємо такі відносини. Останнім часом все більшою популярності набирають ексклюзивні подарунки, виконані в техніці декупаж. Шкатулка, дзеркало, гребінь, посуд, піднос  квітковий горщик і навіть мишка з клавіатурою, прикрашені візерунками та орнаментами в техніці декупаж, стануть відмінним подарунком для представниць прекрасної статі будь-якого віку.

Подарунки колегам і партнерам
 
Діловим партнерам можна і потрібно дарувати дорогу канцелярію – ручки, настільні набори, щоденники, тримачі для ручок. Це підкреслить вашу повагу до партнерів і покаже їм ваше відношення до них.
 
Подарунки для дітей
 
Дітям дарують подарунки відповідно їхнього віку. Бажано подарувати подарунок з урахуванням їх побажань або іграшку, якою захоплюються інші діти цього віку. Популярним подарунком для дівчаток завжди будуть одяг, прикраси, м’які іграшки, заколочки, ляльки та одежинка для них. Багатьом хлопчикам більше до душі ігрові приставки, гаджети, новинки електроніки, електронні іграшки – машини, вертольоти і катери на радіоуправлінні, а також конструктори і збірні моделі.
 
Що дарувати друзям
 
Якщо вас з людиною пов’язує давня дружба, при виборі подарунка бажано обговорити з ним переваги і побажання. У категорію популярні подарунки для друзів входить побутова техніка, колекційні напої, невеликі побутові дрібниці. Якщо ваш друг – колекціонер, подаруйте йому щось для його колекції.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: