Як вибрати подарунок за знаком зодіаку?

У сучасному суспільстві стали багато уваги приділяти астрології. Вибір подарунка згідно знаку зодіаку – це данина моді 21 століття. Ось вам кілька порад, який подарунок, якому знаку зодіаку краще подарувати.

Водолій
Вибирайте теплі подарунки – обігрівач, светр, шуба, красиве оббите хутром крісло, пухова ковдра . Головне для водолія, щоб подарунок був зроблений від усього серця.

Риба
Для них важливо, щоб оточуючі пам’ятали про їх захоплення . Часто самі можуть розповісти вам, про що вони мріють. Просто подаруйте те, що риба сама хоче собі придбати , і ви потрапите в ціль.

Овен
Досить наполегливі особистості і подарунок для них має бути потрібним і міцним, щоб не розлетівся на шматки.

Телець
Люблять поєднувати приємне з корисним, тому подарунок повинен бути практичним, красивим і приємним на дотик.

Близнюки
Завжди раді будь-якому подарунку, так як досить позитивні люди. Щоб принести їм безліч задоволення, придбайте багато невеликих подарунків, запакуйте їх з початку окремо, а потім загорніть в один великий коробок.

Рак
Люди, які величезну увагу приділяють обстановці, настрою, супутні процесу дарування. Індивідуальність, інтимність і ексклюзивність – ось головні критерії подарунка для цього знака зодіаку.

Лев
Люблять сюрпризи та вручення подарунків. Навіть, якщо це буде щось незначне, купіть велику листівку і напишіть приватне красиве привітання, яке прочитайте при всіх гостя .

Діва
Люблять якісні подарунки. Парфуми Шанель, кришталь. Не відривайте ярличок перед врученням, діва оцінить це по гідності.

Ваги
Важкі і громіздкі речі не для елегантних ваг, тому подарунок повинен бути витонченим і повітряним.

Скорпіони
Ці особистості хоча і сильні, але всередині дуже сентиментальні. Пофантазуйте, вибираючи подарунок для них, врахуйте їх інтереси, можливо книга про любов або маленький кришталевий кораблик зворушений їх до сліз.

Стрілець
Любителі розваг і екзотики . «Прикріпіть» до подарунка сміх, радість, розіграші та стрілець буде в захваті.

Козеріг
Відомі консерватори. Вибираючи подарунок, не переступайте норми пристойності, згідно ступеня вашої близькості. Виберіть щось практичне , надійне і від відомого і надійного виробника.

Цікавтеся життям ваших друзів і близьких. Спостерігайте за їх мріями, натяками, капризами, поведінкою і у виборі подарунків у вас не виникне жодних питань.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: