Подарунок – це не просто матеріальна цінність, а й жест, прояв уваги, індикатор того, наскільки добре ви знаєте іменинника. Роблячи презент, люди ставлять собі за мету приємно здивувати людину, змусити його посміхнутися і стати щасливим.

Залишається питання – як же це зробити? Що можна дарувати, а від чого слід відмовитися?

Декор. Красиві речі завжди вважалися цінністю. Особливо, якщо підбирати їх з розумом і враховувати переваги іменинника. Навряд чи знайдеться хоча б одна дівчина, яку б не обрадував букет квітів, антикварний посуд або ексклюзивна м’яка іграшка. Б

Техніка. Без сумнівів – це практичний і приємний подарунок. Але тільки в тому випадку, якщо людина дійсно потребує певного пристрою. Приміром, багато жителів нашої країни в 40 років є володарями 3-4 тостерів, 2 соковижималок і, щонайменше, п’яти чайників. Чергова модель “дуже потрібної техніки” їх навряд чи обрадує.

Одяг. Предмети гардеробу слід дарувати лише тоді, коли ви на всі 100% впевнені в тому, що вони сподобаються імениннику. Але навіть у цьому випадку краще всього купувати одяг разом з її майбутнім власником. Інакше ви ризикуєте помилитися з його розміром, підібрати не той фасон і т.п.

Подорож. Що може бути краще, ніж нові враження, які може подарувати закордонний тур? Жоден іменинник просто не здатний забути подібного подарунка. Але, перш ніж бігти до найближчого турагентство, необхідно врахувати плани людини, якій ви хочете піднести сюрприз. Можливо, він уже запланував щось інше, або просто не в змозі скористатися вашим презентом через напружений робочий графік. Нарешті, потрібно подумати, чи сподобається йому відпочинок в тій чи іншій державі. До того ж існують домосіди, які взагалі не люблять подорожувати.

Картини та статуетки. В 99% випадків подібні презенти виконують лише одну функцію – збирають пил. Тому перш ніж дарувати їх подумайте двічі, чи сподобаються вони своєму майбутньому власнику.

Гроші. Здавалося б, цей варіант взагалі не варто розглядати. Але практика показує, що в багатьох ситуаціях іменинник потребує фінансових коштів набагато сильніше, ніж у самому приємному подарунку. Наприклад – якщо він витратив чималу суму на святкування дня народження.

Підбиваючи підсумки Ідеального подарунка, який подобався б усім, на жаль не існує. Але не варто впадати у відчай. Якщо підключити фантазію, розум і пам’ять, ви без проблем підберете відмінний сюрприз. Ми віримо, що у вас все вийде!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.