Як вибрати ресторан для весілля?

Весільний ресторан,та ще правильно вибраний – це половина успіху весілля. Тому що гості будуть веселитися і вшановувати молодят, а також проводити 90% часу саме в ресторані для весілля.
 
Наскільки місткий зал для весілля?  Навіть якщо по телефону менеджер ресторану вам клянеться, що в весільний зал без проблем поміститься300 осіб, не лінуйтеся і перевірте цей факт. Часто буває, що менеджери перебільшують, а одже в залі потрібно ще й пройти між столиками, і потанцювати, і місця для лавірування офіціантів повинно залишатися скільки потрібно.
 
Якщо в ресторані немає спеціального залу для танців (а часто так воно і буває), то банкетний зал повинен бути настільки просторим, щоб його третину давала можливість влаштувати перший танець молодих, а потім і танці для гостей.Не кажучи вже про місце для весільних конкурсів.
 
Перевірте, як освітлений ваш весільний зал! Напевно в ньому буде вестися весільна фотозйомка, не кажучи вже про зйомку весільного відео. Тому освітлення залу для весілля повинне бути достатнім, щоб і наречений, і наречена, і гості вийшли не як дракули в світлі блідих ліхтарів, а як красиві, охайні люди, що не бояться сонячних та інших променів.
 
Домовтеся щодо музикантів на весіллі.  Заздалегідь обговоріть з менеджером, чи не входить в оренду залу і вартість послуг музикантів. Якщо ви не проти ресторанних музикантів – добре,при плануванні весілля врахуєте два в одному. Але, може ви хочете, щоб на весіллі грали саме ваші музичні профі, а менеджер ресторану змушує вас заплатити неустойку, тому що їх музиканти на весіллі залишилися без роботи.Тоді керуйтеся власним комфортом, а не чужими примхами.
 
Чи є в банкетному залі кондиціонер? Навіть якщо ваше весілля дуже скромне, людей на 30, гості все одно будуть їсти, кричати, веселитися, стрибати і танцювати. А це значить, що їх аромати змішаються. І якщо немає кондиціонера, комусь на весіллі може стати зовсім недобре. Включаючи наречену, нареченого і батьків молодят. Тому подбайте проте, щоб вашим гостям було чим дихати, а кращим було куди вийти подиміти.
 
Наскільки вишукано оформлення весільного залу? Якщо ваш весільний зал шикарно оформлений, та ще й для стильної весілля саме у ваших тонах (знаєте, зараз в моді кольорові весілля), на оформленні залу можна здорово з економити. Як і на послугах людину, яка буде займатися прикрасою весільного залу. Досить буде застосувати кілька хитрощів – розставити живі квіти, повісити кулі або оригінальні стрічки- і декор вашого весільного залу буде вражати уяву.
 
І ніяких сторонніх!  Якщо ви заплатили гроші за те, щоб у весільному залі обслуговували тільки вас – не може бути й мови про те, щоб в сусідньому банкетному залі відзначали, скажімо,ювілей якого-небудь Івана Івановича. П’яні гості з чужого бенкету, які«випадково» забрели на вогник вашого весілля, – явище неприпустиме. За таке в договорі оренди весільного залу непогано б передбачити виплату неустойки адміністрацією ресторану.
 
Шановні наречений і наречена, ви ж не збираєтеся виплачувати зайві гроші за послуги, які вам не нададуть або нададуть не повною мірою, правда?Тому заздалегідь обговоріть кожну статтю витрат з адміністратором ресторану, де проходитиме ваше весілля. Яка мінімальна вартість замовлення на 1 людину,скільки спиртного і якого туди входить, які будуть гарячі та холодні закуски,до котрої години працюватиме для вас ресторан. І тоді ви зможете зробити ваше весілля дійсно шикарною і комфортною для гостей.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: