Як вибрати школу для дитини?

Час летить непомітно, ваша дитина дорослішає. Начебто зовсім недавно пішки під стіл бігав, а вже в ошатному костюмі, з букетом квітів у руках і прямо в перший клас. Так, дитинство – це такий безтурботний період, батьки ще зовсім молоді і стільки труднощів їх чекає попереду. Перша проблема полягає в правильному підборі навчального закладу, щоб і дитині було комфортно, і з програмою, щоб справлявся. Зараз існує багато навчальних програм, спрямованих на підготовку дитини до школи. Давайте деякі програми розглянемо докладніше. Хоча не потрібно використовувати цей матеріал вякості наочного посібника, адже кожна дитина особливий і потребує індивідуального підходу.        

 
Для початку розповімо про особливості шкільних програм для першокласників. Шкіл то багато, але вони всі різні. Є певний базис, що викладається незалежно від специфіки школи, але все одно є класи з різним нахилом,наприклад, математичні, гуманітарні, з поглибленим вивченням іноземної мови.
 
Враховуйте це при виборі навчального закладу для вашої дитини. Не забудьте врахувати і місце проживання дитини, адже перший час вам особисто доведеться забирати його з школи, а в майбутньому він сам буде добиратися до дому.        
 
Слід вибирати школу за цілий рікдо передбачуваного моменту зарахування першокласників. Керуйтеся в першу чергу викладацьким складом. Порадьтеся зі знайомими, напевно в когось уже вчаться діти в даній школі.        
 
Якщо випаде нагода, візьміть участь у бесіді з учителями школи – це дозволить особисто задати всі ваші запитання, що стосуються первинних вимог до майбутнім першокласникам за обсягом знань.        
 
У разі якщо дитина відвідувала дитячий сад або інші дошкільні заклади, то вона вже має певний багаж знань. Ті вміння, яким їх навчили в дитячому садку, є загальними, а багатьом дітям необхідний індивідуальний підхід, а значить спеціальна програма. Це залежить від особливостей сприйняття дітей дошкільного віку.        
 
Як вважають фахівці, що займаються підготовкою та навчанням дітей,найважливішим фактором успішного освоєння навчального матеріалу є відсутність проблем соціальної адаптації. Скромним дітям важче освоїти середньостатистичну шкільну програму, але не забувайте, що початковий розвиток вони все ж отримують в садку.        
 
Якщо ви помітили, що дитині потрібно більше додаткового часу на освоєння різних предметів, значить необхідно походити на підготовчі курси. Вони, як правило, йдуть два дні на тиждень протягом однієї години. Такі курси чудово доповнять навчання дітей в дитячому садку. Зазвичай, такі підготовчі групи невеликий наповнюваності, тому не турбуйтеся, уваги дитині буде приділено достатньо.        
 
Приблизно за рік до школи,намагайтеся займатися з дитиною додатково в різні ігри-развивайки. Вони не тільки захоплюючі, але і дуже корисні. Крім цього приділяйте багато уваги пам’яті, її потрібно тренувати. Розучуйте вірші,неодноразово повторюйте з дитиною матеріал, пройдений на підготовчих курсах.        
 
Не слід брати до уваги відразу декілька складних програм – це призведе до втоми і відрази до навчання у дитини. Це пов’язано з тим, що дитяча голова не здатна засвоювати багато нової інформації, що надходить від різних джерел. Не сваріть дитину, якщо вона з чимось не справляється, головне, щоб було бажання вчитися, саме тоді вона буде радувати вас своїми успіхами.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: