Як вибрати штори?

Штори та гардини з недавнього часу перестали обмежуватися лише функціональним навантаженням. Вони тепер по праву є одним з важливих елементів декору в будь-якій кімнаті будинку. Широкий вибір штор і гардин дозволяє підібрати до будь-якого типу інтер’єру свій неповторний акцент з прекрасної штори, або оригінальної гардини, або навіть портьєр.
 
У гардин і штор не існує ніякого певного стилю чи рамок, тому вони можуть бути представлені у всіляких своїх варіаціях, починаючи від класики і закінчуючи авангардом.
 
Найпопулярнішими тканинами для гардин і портьєр є шовк, тюль, велюр, оксамит, бавовна, ситець і твід. Всі ці варіанти матеріалів і використовуються сторіччями, але в сучасні портьєри та гардини відрізняються своїми кольорами та візерунками. У тканині іноді додають синтетичні волокна, і навіть замінюють натуральні тканини синтетичними. Синтетичні тканини приваблюють своїми добрими характеристиками. Вони невибагливі до прання і мають властивість відштовхувати пил, а також дуже зносостійкі.
 

При виборі гардин або штор, не треба спиратися лише на типи матеріалів, з яких вони пошиті. Треба врахувати загальний вигляд кімнати і саму функціональність кімнати. Штори, які для спальної кімнати, не підійдуть вам для кухні і для вітальні, а кухонні не підійдуть спальні.
 
При покупці штор, гардин і портьєр треба звертати увагу на те, який в кімнаті стеля: високий чи низький, наскільки світлою є кімната, яке підлогове покриття в кімнаті, якого кольору стіни. Пропорції форм віконних прорізів, один з важливих елементів, який треба враховувати при виборі штор. Ширина фіранки повинна бути в три рази більше ширини вікна, в іншому випадку штора буде виглядати як полотно, а не як штора. Це зіпсує не тільки штору або гардину, а також і вигляд кімнати. У той час як нестача ширини може зіпсувати вам все, то надлишок ширини не зіпсує вам вид. Надлишок можна пустити на складки, тоді штори та гардини будуть виглядати пишно. Однак треба врахувати те, що якщо кімната маленьких розмірів, то їй не підійде пишність. У цьому випадку від пишності треба відмовитися, вони підходять більше для високих стель і широких віконних прорізів.
 
Не нехтуйте ретельним підбором штор, гардин і портьєр – адже саме вони допоможуть вам, щоб вид інтер’єру був закінченим, добре збалансованим і досконалим. Без штор будь, навіть самий дорогий інтер’єр виглядає незавершеним.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: