Як вибрати яйця?

Перші ознаки свіжого сирого яйця: матова, не блискуча шкарлупка, відносно важка вага і відсутність відчуття наявності жовтка при струшуванні яйця в руці…

Найшвидший спосіб перевірити на свіжість яйце такий: візьміть яйце (одне або відразу декілька) і занурте їх в каструльку з холодною водою. Свіже яйце миттєво йде на дно. Якщо яйце спливає і не хоче тонути – воно далеко вже не свіже.

Якщо на шкарлупці яйця, що знаходиться в лотку, є тріщина, знайте, ви ризикуєте купити заражений товар. Крізь тріщину в шкарлупці всередину потрапляють мікроби.

Придбані яйця ніколи не мийте відразу по приходу додому. Деякі господині мають звичку мити яйця і вже чистенькими викладати їх в дверцята холодильника. Це не правильно! Яйця сирі потрібно мити безпосередньо перед тим, як використовувати їх для приготування їжі. Миті яйця не зберігаються довго, оскільки при митті знімається природна захисна шкарлупка.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: