Як вибрати зубну щітку?

Зараз в супермаркетах та аптеках можна зустріти такий величезний асортимент зубних щіток, що дуже важко вибрати відповідну саме вам зубну щітку.
 
Перше, на що слід звернути увагу – це жорсткість. Є щітки м’які,середньої жорсткості і жорсткі. Для того, щоб правильно підібрати щітку з потрібною жорсткістю, потрібно звернутися до стоматолога. Обстеживши ваші зуби і ясна, лікар дасть вам порада, яку щітку купити. Зазвичай серед людей побутує міф, що чим жорсткіше щітка, тим краще вона чистить. Попереджаю вас відразу, це тільки міф. Чистота ваших зубів залежить від того, скільки разів на день вичистите зуби і як ви їх чистите. Жорсткість щіток створена для того, щоб не травмувати ясна, адже у кожної людини вони відрізняються, як скажімо тип шкіри.
 
Другий критерій, на який ви повинні звернути увагу – щетина. Раніше щетину робили зі свинячої вовни, але коли почали знаходити її в шлунку, то лікарі вирішили, що така щетина небезпечна. Свиняча щетина розшаровувалася, випадала з щітки, а також через натуральності матеріалу там заводилися бактерії. Зараз використовую високотехнологічні та екологічно чисті матеріали. Деякі компанії випускають щітки з індикаторної щетиною. З часом через постійне використання фарба втрачає яскравість і зникає, що попереджає власника, що щітку пора змінити. Пам’ятайте,на якісних щітках щетина рівно підстрижена і «волоски» не стирчать. Такі екземпляри повинні викликати побоювання у фірмовому походженні,та дотриманні правильної техніки виробництва.
 

По-третє, слід звернути на розміри і форму щітки. На зубних щітках є гумові пластини, які перешкоджають ковзанню в руці. В залежності від ваших зубів і ясен є щітки з різними розмірами головки. Якщо щітка підібрана неправильно, то вона може травмувати порожнину рота. Особливо уважно слід поставитися до вибору щітки для дитини. Для дітей продаються спеціальні щітки невеликого розміру. Але перед покупкою слід проконсультуватися зі стоматологом.
 
Є також різні електричні зубні щітки. Такі щітки створені, можна сказати, для ледачих. Ви можете їх придбати, якщо дозволяє сімейний бюджет.
 
Вітчизняний ринок зараз заповнений щітками від різних виробників, такі як Aquafresh, Blendamed, Oral-B і т.п. Але остерігайтесь підробок! Ви можете зустріти щітку популярної фірми і не помітити, що в назві відрізняються одна або дві букви. Такі щітки небезпечні для здоров’я,оскільки в їх виробництві можуть бути використані неякісні пластмаса, барвники та інші матеріали.Будьте обережні і не дайте себе одурити.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: