Як видалити історію в комп’ютері?

Для початку варто визначитися, де в комп’ютері зберігається історія роботи в інтернеті. Всі адреси сайтів, на яких був користувач, зберігаються на жорсткому диску в спеціальній папці. Тут же виникає наступне питання, як знайти історію в комп’ютері. Для цього необхідно пройти за наступною адресою: C:\Documents and Settings\\Local Settings\Temporary Internet Files. У цій директиві розташована папка, в якій і зберігається вся історія за весь час користування інтернетом. Тепер потрібно приділити увагу видаленню історії. Це необхідно вміти робити хоча б для того, щоб інші користувачі не побачили пересування по мережі, тобто в цілях власної безпеки. До того ж не виключено, що папка Temporary Internet Files містить величезну кількість інформації, що і гальмує роботу комп’ютера, тому її знадобиться “розвантажити”.
 
Також важлива інформація, як видалити історію в комп’ютері. Це залежить від того, яким браузером користується користувач. Але є 2 універсальних способу, які допоможуть швидко вирішити цю проблему.
 
Спосіб 1 
 
1. Знайти папку Temporary Internet Files по зазначеному шляху.
2. Виділити всі файли мишкою (або натисканням комбінації клавіш Ctrl + A)
3. Натиснути кнопку Delete і підтвердити обрану дію за допомогою клавіші Enter.
 
Це простий і зручний спосіб для знищення всієї Інтернет- історії. Але якщо Вам лінь шукати цю папку, то підійде наступний спосіб.

Спосіб 2
 
1. Відкрити браузер.
2. Натиснути комбінацію клавіш Ctrl + Shift + H для виклику “Журналу” або “Історії”
3. У вікні, вивчити підпапки, названі “Сьогодні”, “Вчора ” і т. п. У них зберігається хронологічна послідовність знаходження в мережі Інтернет. Виділити по черзі підпапки і натиснуто “Delete”.
 
Недолік цього способу полягає в тому, що він працює, якщо користувач вдається до допомоги тільки одного Інтернет-браузера. А для кожного браузера потрібно користуватися цим методом окремо.
 
Виконання цих нехитрих операцій хоча б раз на місяць допоможе зберегти конфіденційність користування мережі Інтернет, а також підвищити продуктивність комп’ютера.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: