Як видалити накип у пральній машині?

Щоденна телевізійна реклама не дає спокійно спати громадянам: то карієс підстерігає, то грибок, а ще й накип в пральних машинах – взагалі проблема світового масштабу.

Дійсно, для вирішення цієї непростої проблеми будь-який розрекламований засіб від накипу для пральних машин буде до речі, але що робити, якщо проблема вже існує? Як очистити пральну машину від накипу, цим питанням задаються хороші господарі, які знають, що з нею обов’язково треба боротися, що вона дуже шкідлива.

Чому з’являється накип в пральній машині

Проблема полягає в тому, що накип – це тверді відкладення, що утворилися в процесі нагрівання води, це є ті чи інші солі, присутні в складі води. Якщо у вашому районі вода жорстка, значить в ній дуже багато солей, особливо магнію та кальцію, і тому саме ваші апарати схильні найбільше до цієї проблеми.

Крім солей в складі присутні різні дрібні частинки, в тому числі і від іржі. Вони й солі від нагрівання випадають в осад, нерозчинний у воді, відкладаються на елементах нагрівання і ось так утворюється накип в пральній машині. А вона може створювати численні проблеми, як, наприклад, поява грибка, що стане справжньою бідою.

Поломка і недешевий ремонт агрегату – сама основна, але крім цього, вона сприяє тому, що тепер для нагріву води потрібно більше часу через що утворилася низька теплопровідність, а значить, збільшується витрата електроенергії.

Видалення накипу в пральних машинах – це видалення з ТЕН, так як саме цей трубчастий електронагрівач забезпечує нагрів води. Якщо не робити цього, то буде потрібно передчасна заміна його. Чим вище температура води, задана вашою програмою, тим вище ризик утворення більшого шару осаду.

Як захистити пральну машину від накипу

Для цього є фізичний та хімічний способи, рівною мірою ними можна користуватися, щоб вийшов максимальний ефект.

Фізичний спосіб

На шланг, яким подається вода, встановлюється особливий магнітний пристрій, який буде створювати постійне магнітне поле. Від магнітного резонансу вода буде змінювати свою структуру, частинки в ній по -іншому будуть взаємодіяти між собою. Результатом цього буде те, що тепер при високій температурі води осад не зможе утворитися.

Хімічний спосіб 

При кожному пранні в окремий лоток слід додавати саме ті розрекламовані засоби. Але очищення від накипу тепер може призвести до небезпеки, що делікатне білизна може бути зіпсовано. Крім цього, ці хімічні добавки треба використовувати постійно, а вони коштують досить дорого. До складу багатьох пральних порошків входять ці елементи, так що уважно вивчайте, що є у вашому улюбленому засобі.

Як очистити пральну машину від накипу лимонною кислотою

Як чистити пральну машину від накипу – кожен власник її рано чи пізно починає здаватися цим питанням, кому важливий грамотний догляд за нею. Найпростіший, здавалося б  це чищення ТЕНів, але для цього необхідно його правильно витягти, а потім назад встановити. Не виключено і те, що під час цієї процедури він може бути пошкоджений.

Набагато простіше може допомогти роками перевірений народний засіб для видалення накипу в пральних машинах – лимонна кислота, яка продається у всіх продуктових магазинах. Суворе дотримання пропорції – обов’язково, інакше всі гумові частини машинки будуть безповоротно пошкоджені.

Суть полягає в тому, що треба прогнати машину в робочому режимі, але тільки без білизни. У лоток для порошку насипається лимонна кислота в кількості 2-3 столових ложок. Вибирається програма з найвищою температурою (зазвичай – 95 градусів) і найтривалішим циклом. Можна додати додаткове полоскання для кращого ефекту і кращого очищення від дрібних часток, в іншому випадку вони можуть бути джерелом неприємного запаху.

Треба тільки почекати кілька годин і вже не буде проблеми, почистити за допомогою лимонної кислоти найпростіше і виходить практично безкоштовно. ТЕН, внутрішня частина агрегату тепер повністю очищені та блищать, як нові. Цю процедуру можна повторювати кожні півроку, вона зніме накип, заощадить витрата електроенергії, дасть багатьом деталям прослужити довше, якщо лимонної кислоти ви будете брати не більше, ніж написано в існуючому рецепті.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: