Як видалити плями від косметики?

Поговоримо, як можна видалити плями від різних косметичних засобів, якими жінки користуються в достатку. Іноді при нанесенні макіяжу або при інших діях косметика потрапляє не тільки на обличчя, руки або тіло, але також і на одяг. Як її звідти можна видалити без нанесення особливої ​​шкоди предметам одягу?  

Видаляємо різні плями від косметики.    

Отже, давайте розберемося з основними косметичними засобами, які досить часто осідають на нашому одязі.  

Пляма від лаку для нігтів. На таку пляму потрібно накласти туалетний папір, і потім з вивороту його кілька разів протерти рідиною, якою Ви користуєтесь при знятті лаку або просто ацетоном. Тут, правда, треба бути обережним і перш ніж до цього приступити, обов’язково потрібно перевірити де-небудь з вивороту, як впливає ацетон на Вашу тканину.

Від фарби для волосся. Фарбу потрібно промокнути тампоном, який змочується нашатирем або добре всім знайомої перекисом водню.

Від губної помади. На таку пляму потрібно накласти туалетний папір (як Ви робили з лаком) і знову ж з вивороту його протираємо кілька разів спиртом.

Від крему. З такими цятками Ви зможете впоратися, використовуючи для цього медичний спирт або ж горілку.

Від дезодоранту. Обробіть пляму від дезодоранту миючим засобом, і потім виперіть річ в гарячій воді, використовуючи для цього відбілювач, або ж в теплій, і вже без відбілювача (все залежатиме від виду та особливостей тканини).

Від парфумів. Така пляма намилюється, і залишається на 5-10 хвилин. Потім річ просто переться. Такий спосіб цілком підійде практично для тканини будь-яких видів.

Якщо плямочка у Вас з’явилося на делікатній тканини, то її спочатку слід обробити попередньо розведеним спиртом або, якщо його у Вас немає, то будь-якою горілкою, а вже потім тільки прати.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: