Як видалити пляму від тонального крему?

Якщо так вийшло, що косметичний засіб потрапив на одяг, його потрібно негайно ж прибрати, в іншому випадку пігментні речовини можуть добре в’їстися в тканину і подальше видалення буде проблематичним. Сьогодні ми розповімо, як видалити плями від тонального крему з одягу?

Наші дії: Видаляємо залишки тонального крему з тканини, а на саме на пляму наносимо розчин нашатирю (10%) і залишаємо на кілька хвилин. Потім пляму посипаємо содою і перемо забруднену ділянку тканини.

Найлегше видалити плями від тонального крему з синтетики. Для видалення потрібно ємність з гарячою водою, в якій на 6 годин замочується забруднена річ, у воду додаємо плямовивідник і, звичайно ж, його наносимо і на пляму. Даємо можливість ще трохи «покиснути» і потім перемо забруднену річ.

Якщо у вашому розпорядженні тональний крем хорошої якості, то засіб може глибоко вбратися в тканину. Для вовняних і бавовняних тканин використовуємо плямовивідник, який капаемо на пляму, і залишаємо в спокої на 15хвилин. Далі в гарячу воду опускаємо річ і пускаємо в хід господарське мило, намилюємо товстим шаром пляму, можна злегка потерти тканину. Повторюйте процедуру до повного зникнення плями. Як тільки ви помітили, що пляма зникла, в теплу воду додаємо плямовивідник, даємо можливість тканини ще «покиснуть» і потім перемо вручну або довіряємо місію пральній машині.

З щільних тканин і з шуби пляма від тонального крему можна вивести, використовуючи медичний спирт. На губку наливаємо трохи спирту і протираємо забруднене місце.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: