Як видалити сліди від ручки з одягу?

Залийте пляму медичним спиртом. Це по суті найефективніший спосіб видалення чорнильних плям з одягу. Налийте спирт прямо на пляму і залиште його на кілька хвилин. Потім виперіть як звичайно, і плями повинні зникнути !

Накапати нашатир. Візьміть простий нашатир і накапайте на пляму. Залиште його на кілька хвилин до того, як відтерти пляму вологою ганчірочкою. Для більшої ефективності можете нанести трохи засобу для миття посуду на ганчірочку. Тріть, поки більша частина плями не зійде. Потім виперіть як звичайно.

Помийте річ засобом для миття посуду. Засіб, який ви використовуєте для відмивання найбруднішою посуду, може відмити і чорнило з одягу.

Зробіть розчин з ½ чайної ложки засобу для миття посуду, 1 столової ложки білого винного оцту і 1 літра теплої води. Замочіть в розчині одяг на 30 хвилин, а потім помийте як звичайно.

Поприскайте пляму лаком для волосся. Який один з основних інгредієнтів лаку для волосся? Так, це спить! Візьміть будь-який лак для волосся і обприскати пляма до зволоження. Пляма може розчинитися відразу, а може зажадати машинного прання для його видалення.

Намажте пляма дезинфікуючим засобом для рук. Ці засоби зроблені на основі медичного спирту. Якщо у вас немає чистого медичного спирту, нанесення дезінфікуючий засіб для рук повинно видалити чорнило. Після помийте одяг як зазвичай.

Налийте винний оцет. Білий винний оцет може використовуватися для безлічі завдань в господарстві для чищення різних речей, однією з яких є відмивання чорнильних плям. Налийте оцет на пляму, а потім приготуйте пасту з оцту і кукурудзяного крохмалю. Нанесіть її на пляму і залиште на кілька годин до того, як кинути одяг в пральну машинку.

Замочіть одяг у молоці. Підтримайте фермерські господарства, замочивши одяг свіжим молоком. Налийте у велику миску молока і замочіть в ньому одяг на ніч. Щоб молоко не скисло поставте миску з одягом у холодильник. Після виперіть одяг як зазвичай. Ваші чорнильні плями повинні зникнути.

Використовуйте кукурудзяний крохмаль. Відмінно видаляє масляні плями кукурудзяний крохмаль також хороший для видалення чорнильних плям. Змішайте трохи крохмалю з молоком, щоб створити легку пасту і нанесіть її на пляму. Залиште на кілька годин, перш ніж помістити одяг у пральну машину.

Намажте зубною пастою. Хоча цей метод працює не для всіх тканин, зубна паста (НЕ гелева) допомагає позбутися чорнильних плям. Нанесіть її прямо на пляму пальцем і злегка втріть. Потім виперіть одяг як зазвичай. Ваш одяг знову повинен стати чистим і свіжим!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: