Як видалити сліди від скотчу?

Скотч – відмінний винахід, який в багатьох життєвих ситуаціях полегшує життя. Але у кожної корисної речі є мінуси використання: що стосується скотча, то найістотніший його недолік полягає в тому, що від нього залишаються сліди на різних поверхнях. Звичайно, цінність скотча полягає в його клейкій особливості, але якщо ним щось скріплюють лише на час, то потім видалити частинки клею буває не так-то просто і саме це створює додаткові труднощі.

Якщо ви хочете швидко і якісно видалити сліди від скотчу, то скористайтеся наступними рекомендаціями:

Перш ніж пробувати той чи інший засіб у дії, завжди випробовуйте в непомітному місці, як воно взаємодіє з матеріалом. В іншому випадку ви можете зіпсувати зовнішній вигляд меблів, техніки або іншій поверхні, на якій був скотч.

Ніколи не намагайтеся видалити клей від скотчу за допомогою ацетону або рідини для зняття лаку. Можливо, вам вдасться видалити клей, але дані рідини роз’їдають саму поверхню і зіпсують її.

З меблів і пластика скотч рекомендується видаляти очищеним бензином або розчинником «Уайт-спірит». Для цього невелику кількість речовини наносять на ватний тампон і протирають ним поверхню з клеєм. Після цього необхідно почекати кілька хвилин, а потім водою або мильним розчином видалити залишки розчинника інакше від них залишаться плями.

Якщо залишки клею знаходяться на поверхні, яка не боїться подряпин, то можна скористатися будь-яким порошко- або кремоподібним миючим засобом. Його слід нанести на кухонну губку або ватяний тампон і потерти забруднені місця. Після цього досить поверхню протерти вологою ганчіркою.

Ще один ефективний засіб, який можна використовувати на різних поверхнях – рослинне масло. Його застосовують двома способами. Перший полягає в тому, що масло наносять на клейові сліди, вичікують кілька хвилин, видаляють клей і протирають поверхню мильним розчином, щоб видалити частинки жиру.

Другий спосіб трохи інший: спочатку феном з гарячим повітрям размягчают клей і одночасно ватяним тампоном, змоченим в олії, видаляють сліди скотча. В цьому випадку також потрібна обробка мильним розчином.

Ефірне масло – знахідка для видалення слідів від клею, які залишилися на меблях. Щоб видалити їх необхідно масло нанести на поверхню з клеєм, а потім серветкою протерти оброблену поверхню.

Звичайний ластик також допоможе прибрати сліди від скотчу, але доведеться потрудитися, щоб досягти результату. Набагато простіше ластиком видаляти клей з гладких поверхонь. Це знахідка для тих, хто не переносить запахи розчинників та інших дуже ароматних речовин.

Якщо клей залишився на склі, то достатньо скористатися засобом, яким ви зазвичай миєте скло або дзеркала. Замінити їх можна медичним спиртом. В

Якщо ж ви хочете скористатися професійним засобом, то його можна придбати в багатьох будівельних магазинах. Найчастіше воно відоме під назвою «Засіб для видалення етикеток». Перемога буде точно на вашому боці!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: