Напевно немає жодної представниці прекрасної статі, яка не любила б фарбувати нігті. Однак, коли справа доходить до зняття лаку, багато дівчат приходять у відчай. Виною тому – сірий відтінок на нігтях, який залишається після чорного лаку, або рожевий після червоного і т. п. Безумовно, подібного інциденту можна уникнути, покриваючи нігті основою під лак. Однак, що робити, якщо час профілактики давно пройшло?

Відбілююча зубна паста

Це банально простий і дуже дієвий спосіб. Дитячої зубною щіткою нанесіть на нігті відбілюючі зубну пасту і чистіть нею нігті близько 1 – 2 хвилин. Залежно від інтенсивності забарвлення нігтьової пластини, можливо, подібну процедуру доведеться повторити кілька разів. Найбільш ефективними пастами для відбілювання нігтів будуть білі пасти із вмістом соди. Не рекомендується для подібних цілей використовувати зелену або блакитну зубну пасту – гель.

Лимонний сік і харчова сода

У пластикову миску вичавіть сік з половини лимона. Додайте таку ж кількість харчової соди і ретельно перемішайте. Накладіть кашку на нігті і потріть старою зубною щіткою. Сполосніть руки під проточною водою. У разі необхідності повторіть процедуру.

Перекис водню і харчова сода

Змішайте перекис з содою в таких пропорціях, щоб вийшла кашка консистенції зубної пасти. Нанесіть суміш, на нігті і залиште на 3 хвилини. Після сполосніть теплою водою.

Відбілюючий олівець для нігтів

Можливо, ви вперше чуєте про подібний винахід, але вам дійсно варто його придбати для відбілювання нігтів у домашніх умовах. Чому? Олівець відмінно підходить для використання навіть у важкодоступних місцях, наприклад, під нігтями. Крім того, після нього нігті виглядають не тільки красивими, але і здоровими.

Основа під лак

Всім відомо, що легше запобігти, ніж лікувати. Щоб уникнути небажаного фарбування нігтів, завжди, перш ніж фарбувати нігті лаком, необхідно наносити основу під лак. Основа не тільки захистить нігтьову пластину , але і продовжить «життя» лаку на нігтях.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.