Як відбілювати білизною?

Білизна – це незамінний засіб в господарстві. За допомогою нього, можна випрати білизну настільки ідеально, що воно здасться новою. Ніякі популярні засоби для виведення плям і поряд не стоять з білизною. Вона коштує дешево, в середньому 10 грн. Зате результат приголомшливий. Буде швидке відбілювання тканин. Тільки важливо знати, що застосовувати її потрібно у виняткових випадках. Адже, білизна, може зробити речі новими, а може і завдати величезної шкоди матеріалу. Тому перед тим, як прати, треба прочитати про цей засоб всю необхідну інформацію.
 
Досвідчені господині знають, що перед пранням постільної білизни, необхідно додавати трохи білизни. Проте варто знати, що тканина повинна бути тільки білого кольором, інакше всі малюнки просто напросто зникнуть. Застосовувати цей засіб можна і при пранні нижньої білизни, звичайно якщо воно теж має білий колір. Не бажано білизну додавати в пральну машинку. Велика ймовірність того, що техніка зіпсується, а на білизні з’являться дірки. Білизна виключно для ручного прання. При цьому вибілювати білизною потрібно, як можна акуратніше. При попаданні великої кількості цього засобу на шкіру, може трапитися алергічний процес. Тобто, дана речовина може роз’їсти шкіру до крові. Тому не варто зловживати білизною і застосовувати тільки в екстрених ситуаціях.

Щоб не завдати шкоди здоров’ю, слід знати, як застосовувати білизну. Начебто немає нічого складно: додати в тазик з водою і все. Виявляється не все так просто і легко. Варто пам’ятати, що в цьому засобі міститься хлор. Так, що краще ознайомитися з інструкцією із застосування. Спочатку потрібно визначити які речі необхідно випрати. Бажано брати рушники, наволочки, скатертини . Тобто все, що не можна закидати в пральну машинку. Потім налити в тазик теплої води. Бажано, звичайно прокип’ятити воду, щоб добитися хорошого результату. Але якщо не дозволяє час, то нічого немає страшного в тому, щоб набрати води з-під крана. У звичайному тазику приблизно 7-10 літрів. Води потрібно наливати половину. Вийде, що в ньому близько 3-4 літрів. На цей обсяг необхідно додати трохи білизни. А краще наливати в кришечку. Так буде легше орієнтуватися. На 3 літри необхідно додати одну кришку білизни, не більше.
 
Багато хто намагається не тільки попрати речі з цим засобом, а й вивести плями або поміняти колір. Звичайно, таке можливо  але бажано з останнім не ризикувати. У сучасних підлітків голова кишить ідеями. Буває й таке, що виникає думка, як відбілити джинси білизною. Трохи дивна ідея, проте все ж приходить на розум. Варто відзначити, що ідеально білими вони не будуть. Білизна їх тільки зіпсують. Джинси, полежавши кілька годин у воді з розчином білизни, просто стануть непридатними. На них з’являться білі плями і дірки. Білизна роз’їсть цю тканину, тому що вона не призначена вибілювати такі важкі речі. Тому, якщо на джинсах з’явилися плями від крові, пиріжків чи чогось іншого, то не варто думати, що білизна врятує. Для синіх джинсів краще використовувати синьку. Річ придбає схожий колір, і проблема з плямою вирішена. Так що перед тим, як застосовувати білизну, необхідно багато разів подумати. Адже, потім буде не можна повернути зіпсовану річ. Тому варто пам’ятати, що знання можуть врятувати людину від багатьох бід

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: