Як відчистити пригорілу каструлю?

Швидше за все у кожної без винятку домашньої господині трапляється час від часу або хоча б іноді така кухонна неприємність, як пригорілі з якоїсь причини каструля, і це здавалося б дрібниця, проте вельми і вельми неприємна, адже найчастіше часу на те, щоб відмити, відтерти і повністю очистити таку пригоріла посудину доведеться витратити чимало.

Звичайно ж, для вирішення даної проблеми можна з успіхом використовувати різноманітні спеціальні засоби побутової хімії, асортимент яких зараз досить великий, однак не варто забувати і про старі, перевірених , так звані ” бабусині” рецепти для подібних випадків.

Найпростішим і найдоступнішим засобом для того, щоб відмити пригорілу каструлю може стати звичайна кухонна сіль, яку слід у великій кількості засипати в ємність, залити водою і нагрівати до тих пір, поки пригорілі ділянки не стануть очищатися.

Також в брудній пригорілій каструлі можна прокип’ятити не міцний розчин харчової соди, причому дану процедуру можна повторити кілька разів підряд до тих пір, поки бруд не відійде від стінок посудини. При цьому содовий розчин слід щоразу змінювати.

Подібні ж процедури можна проводити і з більш натуральними засобами – очищеною цибулиною або свіжими яблучними очищеннями (теж слід залити водою і нагрівати до очищення каструлі), а також лимонною кислотою або оцтом.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: