Як відіпрати білі шкарпетки?

Білі шкарпетки легше відпираються, якщо перед пранням їх замочити в розчині борної кислоти: 1 столова ложка кислоти на 1 літр теплої води. Замочити носки на 1 – 2 години в цьому розчині. Потім, ретельно прополоскати і відправити в машинці, або випрати вручну.

Шкарпетки краще прати в машинці, при режимі повного прання для бавовни, при температурі 40 або 60 градусів.
Лимон – старий засіб для прання шкарпеток. Сік лимона широко використовується для видалення плям не тільки з білих шкарпеток, але і з різних бавовняних тканин світлого кольору. Лимон грає роль натурального відбілювача, який допомагає повернути тканині, її колишню білизну «натуральним» способом.

Застосовують лимон при пранні білих шкарпеток так: Можна помістити шкарпетки в таз, і залити теплою водою (але не гарячою!), додавши кілька крапель лимона. Залишити на деякий час замоченими. Потім випрати руками або в машинці.

Якщо замочування в” лимонної воді “не допомагає, тоді можна спробувати, видавлювати лимонний сік прямо на пляму, а потім втирати пальцями відбілювач (або будь-який пральний порошок), для білих тканин. Трохи потерши руками, відразу ж покласти в пральну машинку з іншими білими речами.

При полосканні білої білизни і світлих шкарпеток, можна додавати в машинку півчашки питної соди, а потім – ще чверть під час самого циклу. Періть білі шкарпетки і білі речі частіше, ніж будь-які кольорові. 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: