У хорошої господині повинно бути чистенько у всій квартирі, особливо в її головній “штаб-квартирі” – на кухні. Кухонні рушники це така річ, яка брудниться дуже швидко, а ось відіпрати їх дуже важко, бруд що в’їдається з них вкрай непросто вивести. Звичайно можна користуватися одноразовими рушниками, але це все-таки досить накладно для багатьох.

Вчимося прати кухонні рушники.    

Всі інгредієнти для нашого прання дуже прості. Робимо наступне: ставимо відро з водою на плиту і доводимо його (вірніше її, тобто воду) до кипіння, після цього туди виливаємо дві столові ложки будь-якого соняшникової олії, плюс дві столові ложки звичайного розсипчастого відбілювача і ще склянку (трохи неповну) прального порошку , який Вам подобається.

Потім в цей ще гарячий розчин закладаємо всі сухі брудні кухонні рушники і можете про них на трохи забути, поки розчин у відрі не охолоне повністю. Які вже там хімічні процеси відбуваються невідомо, але от з досвіду відомо, що в такому розчині відходять “на ура” і чайні плями з кавовими, і плями від жиру та бруд.

Вам потім залишається всього лише витягти рушники з Вашого відра і добре їх прополоскати. От і все, пробуйте.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.