Як відкрити пляшку вина без штопора!

Напевно багато хто з нас потрапляв в ситуацію, коли випадає можливість випити вина в приємній компанії, а штопора поруч не виявилося. У цей момент всі, особливо чоловіки, починають посилено думати як відкрити пляшку без штопора, щоб не пошкодити її.
 
Але не варто впадати у відчай! Той, хто згадає закони фізики і наші поради, буде в такій ситуації на висоті і справить враження на дам.
 
У кожного з нас, напевно, є свій спосіб для вирішення цієї проблеми. Розглянемо найвідоміші і перевірені з них, щоб відкрити пляшку вина без штопора.
 
 
Найдоступніший і не складний. Майже завжди на застіллях є кухонний ніж. Однак потрібен ніж гострий і з тонким лезом, можна складаний.
 

Ставимо ніж в центр пробки і акуратними похитувати рухами взад-вперед вводимо його, злегка натискаючи, в пробку. Коли ніж зануриться на 2-3 см, потрібно починати обертати пляшку і ніж в різні сторони, поступово витягаючи пробку з пляшки. Ніж в процесі можна просунути глибше для більшого зачеплення з пробкою. Зазвичай пробка виходить досить-таки легко.
 
Якщо поруч виявляться інструменти, то використовуючи шуруп, викрутку і пасатижі, можна також легко вирішити питання як відкрити пляшку без штопора.
 
Для цього укручуємо в центр пробки за допомогою викрутки шуруп, залишивши частину його над пробкою. Потім акуратно пассатижами за шуруп витягаємо пробку з пляшки.
 
Замість звичайного шурупа або саморіза можна використовувати будівельний шуруп – гачок. Тоді й пассатижи будуть не потрібні, так як пробка витягується за гачок руками.
 
Найпростіший і різноманітний – «ударний». Він об’єднує в собі безліч варіантів вилучення пробки з пляшки за допомогою ударів по її дну.
 
Елегантні французи пропонують відкривати пляшку з допомогою туфлі або черевика. Щільно вставляємо пляшку в туфель дном до каблука і вдаряємо не надто сильно пляшкою разом з притиснутою туфлею об стіну кілька разів. Пробка починає виходити поступово, головне вчасно зупинитися.
 
Наші методи простіше. По дну пляшки, яку тримають шийкою вниз, вдаряють товстою книгою або закритою і повної пляшкою мінералки.
 
Ну а якщо нічого не виходить, то потрібно покрутити пляшку навколо горизонтальної осі в одну і іншу сторони, а потім проштовхнути пробку всередину будь-яким предметом, який більше горлечка.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: