Як відмити унітаз без хімічних засобів?

Миття унітазу – справа не найприємніша. Проте, чистити унітаз необхідно регулярно, як би цього не хотілося. Нижче ви зможете знайти деякі рекомендації, які допоможуть швидко і ефективно відмити унітаз.

Якщо ваш туалет вимагає прибирання, а у вас немає достатньої кількості часу для цього, в унітаз можна залити 0,5 л пляшку Кока -Коли і залишити його так на годину. Після цього досить спустити воду, щоб змити бруд і залишки газованої води. Лимонна кислота, що входить до складу Коли, з легкістю очистить всі плями з емальованій поверхні унітазу .

Щоб дійсно очистити унітаз не тільки від бруду, а й від бактерій, його необхідно для початку висушити. Додавання чистячих засобів до води, це робить їх дію менш ефективним. Ви не знаєте, як можна видалити воду з унітазу? Перекрийте подачу води, а потім спустіть всю воду, яка є в бочці. В даному випадку її буде менше, ніж зазвичай. Залишки води в самому унітазі можна прибрати старою губкою.

Щоб очистити унітаз від каменя, для початку його необхідно осушити, а після влити дві склянки гарячого оцту, який попередньо потрібно закип’ятити. Залиште оцет в унітазі на деякий час (чим довше, тим краще). Найкраще, якщо виконати дану процедуру на ніч або перед виходом на роботу. Після слід змити оцет і ретельно потерти унітаз йоржиком. Після потрібно ще раз сполоснути унітаз водою.

Щоб ваш унітаз залишався чистим і на ньому не утворювався камінь, можна використовувати блок для унітазу, запобігає появі небажаного нальоту. Крім того, подібний засіб є і дезинфікуючим.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: