Як відображається на ногах носіння каблуків?

Не всі знають, що носіння протягом тривалого часу взуття з високими підборами може позначається на стані жіночих ніжок не найкращим чином, а саме збільшує навантаження на м’язи і кістки. Уникнути проблем допоможуть кілька простих рекомендацій.

Коліна

Встановлено, що навантаження на колінні становить порядку 26%. У потенціалі це може привести до розвитку остеоартрозу колінних суглобів – захворюванню, супутником якого є болі в колінах і деформації суглобів.

Як правило, проблема дає про себе знати жінкам після 40 років. Втім, частіше все ж остеоартроз проявляється у прекрасної статі, генетично схильної до цієї недуги. Чималу роль відіграє і наявність надмірної ваги або травми коліна, отриманої в минулому.

Рішення проблеми – активний спосіб життя і постійний тонус ніг. По можливості від високих каблуків краще відмовитися, а при прояві описаних симптомів звернутися до фахівця.

Стопа

Носіння високого каблука цілком може загострити проблему вальгусної деформації стопи – вкрай неприємного захворювання, що супроводжується викривленням або деформацією пальців, особливо плюснефалангового суглоба першого пальця. Взуття стає важко і боляче носити через так звану “шишку” біля основи великого пальця.

Ще одна ймовірна проблема – метатарзалгія – больовий синдром, спровокований поєднанням вузького носка взуття та тиском на передню частину стопи.

Рішення проблеми – правильно підбирати взуття, в туфлях повинно бути комфортно стояти і ходити. Постарайтеся відмовитися від вузьких шкарпеток. Для профілактики і лікування деформації пальця, а також при появі “шишки” на стопі, лікарі рекомендують використовувати фіксатори. Вони ефективно борються з хворобою і абсолютно безпечні, на відміну від оперативного втручання.

П’яти

Взуття з жорсткими ремінцями і задниками в поєднанні з високою шпилькою може викликати роздратування в області п’яти, що в свою чергу здатне спровокувати запалення суглобової сумки, яка розташована біля ахілового сухожилля і з’єднує до п’яткової кістки литковий м’яз. Спочатку утворюється чутлива щільна пляма, а після збільшення запаленої суглобової сумки з’являється великий червоний вузол, що викликає біль.

Рішення проблеми – вибирати взуття за розміром, щоб воно не терло і не викликало дискомфорт. Під п’яти можна використовувати тонкі підкладки, вони будуть мінімізувати тиск задників.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: