Як відпочити на Таїті.

Острів Таїті, він же – острова французької Полінезії, розташований в південній частині Тихого океану і займає близько 5 тисяч км2 водного простору. На острові величезна різноманітність рослинності, піску, лагун і пейзажів.

До островів французької Полінезії, крім Таїті відносяться Бора-Бора, Муреа, Хуахін, Райатеа. Столицею є Папеете, який знаходиться на острові Таїті. У 1767 році європейці вперше опинилися на островах, а вже в 1842 році там був встановлений французький протекторат. З 1880 острів Таїті є територією Франції.

Острови виникли в результаті виверження вулканів більше двох мільйонів років тому. Опинившись у французькій Полінезії, розумієш, що потрапив у казку – гори оточені бірюзовими лагунами з кришталево чистою водою, відокремлені пляжі, в білосніжному піску яких потопають босі ноги, високі кокосові пальми. Життя на острові тече неквапливо й трохи ліниво.

Місцеві жителі дуже гостинні, кожного туриста, що прилетів на острів, тут зустрічають гірляндою на тіарі, щоб відпочиваючі відразу, тільки зійшовши з трапа літака, могли відчути атмосферу острова. А атмосфера і клімат на острові – краще і не придумаєш. Середньорічна температура повітря – 27 градусів, а вода прогрівається до 26 градусів. Незважаючи на тропічний клімат, сонце не таке спекотне. Його активність знижується за рахунок свіжого тихоокеанського вітру.

Чисельність населення порівняно невисока, всього 250 000 осіб, близько 90 % проживає на островах, в основному, на острові Таїті. Основна частина населення представлена полінезійцями і метисами, хоча чимало там європейців і китайців. Хоч офіційними мовами є французька та таїтянська, але більшість жителів говорить англійською мовою, особливо в місцях паломництва туристів.

Для любителів дайвінгу на острові є всі умови, а якщо вам не підійде Таїті, то тури на Балі цілком задовольнять всі ваші бажання. Краси глибинного світу вразять навіть бувалих любителів підводного плавання. Унікальна флора і фауна налічує багато різновидів різних видів, які неможливо побачити ні в одному іншому куточку світу. На пам’ять про чудово проведену відпустку не забудьте прикупити сувеніри. Найбільш популярним і прекрасним сувеніром з острова Таїті є чорні перли, хоча в цих місцях нерідко можна зустріти перли сірого, бронзового і зеленого відтінків.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: