Як відрегулювати пластикове вікно?

Невибагливість, приємний зовнішній вигляд і надійність пластикових вікон зробила їх дуже популярними. Встановивши таке вікно у віконний отвір, можна надовго забути про проблему, так як обслуговувати пластикові вікна вкрай просто. Інша справа налагодження. Іноді пластикове вікно потребує регулювання.
Якщо є гарантія на вікна, тоді краще не випробовувати долю, а довіритися професіоналам. В разі гарантії, фахівець фірми повинен приїхати і провести налагодження самостійно, причому абсолютно безкоштовно. Якщо гарантії немає, то викликати фахівця можна за гроші. Проте якщо є впевненість у своїх силах, відрегулювати пластикове вікно можна і самому.

В першу чергу пластикове вікно треба відкрити і оглянути. По периметру стулки є запірні планки. Ці планки потребують особливого вивчення. Якщо одна з них на вигляд зносилася більше інших, значить, пластикове вікно дійсно потребує додаткової регулюванню і, швидше за все, спочатку було неправильно посаджено у віконний отвір.

Роботу починають з того, що знімають заглушки з петель. Вони приховують за собою регулювальні болти, до яких і потрібно отримати доступ. Дані регулювальні болти можна крутити за допомогою особливого, невеликого за розміром ключа шестигранної форми.

Правило тут дуже просте. Нижній регулювальний болт переміщує пластикове вікно вертикально вгору-вниз, а верхній регулювальний болт горизонтально вліво-вправо.

У процесі регулювання пластикового вікна найголовніша і, в принципі, єдине завдання полягає в тому, щоб у підсумку стулка цього вікна рівномірно входила в раму. Щоб контролювати цей ключовий фактор, необхідно весь час відкривати і закривати вікно, постійно підкручуючи то верхній, то нижній регулювальний болт.

Якщо ж пластикове вікно все одно закривається не ідеально, навіть коли ручка повернена до межі, доведеться вивчити відповідні планки на рамі і відрегулювати їх. Відповідні планки утримують стулку вікна на рамі. Спочатку вікно повністю відкривають, потім послаблюють болти, які дані планки утримують, стулку засовують трохи глибше всередину рами, після чого болти знову добре затягують. Не виключено, що таку процедуру доведеться повторити кілька разів, щоб в результаті вийшло домогтися по-справжньому ідеального варіанта.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: