Як відсвяткувати день народження?

Для одних це «день, коли я з’явився на світ». Для інших – «день, коли я став старіше». Одні згадують прожитий рік і будують плани на рік наступний. Інші намагаються забути про швидкоплинність часу. Одні збирають друзів і приймають поздоровлення. Інші відключають телефон і не виходять в Інтернет. Так чи інакше, все це просто різні способи відзначити особливий день. День народження.

Щороку вам доводиться відповідати на питання: яким ви хочете бачити своє свято? А після того як ви на нього відповіли, доводиться це свято організовувати – і бажано так, щоб нинішній день народження не був схожий як дві краплі води на попередній і наступний. Які є варіанти?

Домашнє застолье

Традіціонная версія святкової вечірки раніше користується популярністю, особливо у великих сім’ях  Зібрати всіх родичів за одним столом – це дорогого коштує, і чому б не скористатися власним днем народження як приводом побачитися тіточок, дядечків, племінників, двоюрідних і троюрідних сестер і братів? До застілля можуть приєднатися і найближчі друзі, тим більше що ми часто ставимося до них як до рідних. Такі посиденьки асоціюються з домашнім частуванням – різноманітними салатами і вінегретами, маринадом і бутербродами, гарнірами і підливками.

Але щоб накрити багатий стіл і не вдарити в бруд обличчям перед ріднею, господарям потрібно витратити чимало сил і часу. Комусь це в радість, а кому-сь – не дуже. Хорошим виходом для тих, хто не любить готувати, стануть відділи готових салатів і напівфабрикатів в продуктових магазинах. Якщо дозволяють кошти, можна звернутися до послуг кейтерингових компаній – холодні закуски і гарячі страви приготують спеціально для вас і привезуть додому.

Якщо говорити про розважальну програму, то номер один тут – задушевні розмови, спогади – куди без них? – Добрі плітки про далеких родичів. А ще можна співати хором в караоке, грати в настільні ігри або розглядати сімейні фотографіі.

Клуб, кафе, ресторан

Свято в кафе або ресторані – по суті, те ж домашнє застілля, тільки з деякими відмінностями. В цьому випадку господарі повністю звільнені від клопоту побутових, зате отримують замість них клопоти фінансові. Втім, раз у році – або навіть раз на п’ять-десять років, якщо йдеться про ювілей, – можна дозволити собі запросити близьких людей в приємний заклад з хорошою кухнею і не менш гарною музикою. У такій обстановці особливо приємно говорити урочисті тости, замовляти улюблені пісні, запрошувати на танець прекрасних дам і галантних кавалерів. А ще можна просто помилуватися на своїх друзів і рідних: як правило, для «виходу в світ» гості вбираються більш ретельно, ніж для домашнього застілля.

Клуб – варіант, скоріше, молодіжний. Тут головне – атмосфера. Енергійна музика, підбадьорливі коктейлі, нові знайомства – що ще потрібно, щоб зустріти – ні, не старість, звичайно, – а ще один рік молодості?

Пікнік на природі

Виїзд на лісову галявину або на берег озера можна організувати і влітку, і взимку (в міжсезоння , правда, це менш реально). У будь-якому випадку до речі будуть шашлики; їх можна зробити з м’яса або з овочів, а можна і з того, і з іншого, щоб кожен міг вибрати собі до смаку. Відмінною стравою для пікніка буде запечена на решітці риба – особливо свіжозловлена​​. Якщо у вашій компанії опиняться рибалки, вони не пропустять нагоди закинути вудку в найближчий водойму і порадувати компанію уловом.

Що стосується напоїв, то для літнього походу прекрасно підійде сухе вино, прохолодне пиво або – для непитущих і дітей – мінеральна вода і ягідний морс. Взимку ваші друзі оцінять гарячий чай з термоса або зварений в казанку глінтвейн.

Формат пікніка хороший тим, що дозволяє організувати безліч розваг, в тому числі активних. Якщо заздалегідь запастися інвентарем, можна буде здивувати товаришів можливістю постріляти з лука, покидати дротики, зіграти в футбол чи позмагатися в перетягуванні каната… А ще можна заховати в лісі скарб, наприклад пляшку хорошого вина, видати гостям карту і влаштувати пошуки скарбів. Іншими словами, згадуйте своє піонерське дитинство і всі ті ігри, в які ви грали зі шкільними друзьямі.

Боулінг з буфетом

Якщо виїхати на природу не виходить, а провести день народження хочеться активно, ласкаво просимо в боулінг-клуб. Тут можна організувати змагання: між парами, між сім’ями або між «командою хлопчиків» і «командою дівчаток». Буде здорово, якщо іменинник приготує для переможця турніру який-небудь недорогий, але приємний приз. Спортивний азарт і насолоду від гри гарантовані навіть тим, хто перший раз тримає в руках кулю для боулінгу.

В перервах між сбиванням кеглів можна замовити напої та закуски (в таких клубах майже завжди є як мінімум буфет, а як максимум – повноцінна кухня), а в очікуванні свого кидка – досхочу поспілкуватися один з одним. Якщо у винуватця свята і його гостей є діти, можна виділити окрему доріжку для «молодняка» – і не турбуватися про чад весь вечір. Це ще один аргумент на користь того, щоб відзначити день народження в боулінг-клубі. А деякі подібні заклади до того ж пропонують іменинникам особливі розцінки на свої послуги та подарунки за вдало збиті кеглі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: