Всі малюки просто обожнюють всілякі солодощі – з таким твердженням ніхто не посперечається, як і з тим, що далеко не всі солодкі продукти є корисними або хоча б не здатні нашкодити дитячому організму, викликаючи такі неприємності, як карієс і інші проблеми з зубами, ожиріння, стало останнім часом дуже поширеним серед маленьких дітей, ну або просто різного роду проблеми травлення.

Звичайно ж, батьки можу попросту заборонити дітям їсти солодощі для того, щоб уникнути вищеперелічених проблем зі здоров’ям. Однак зовсім виключати солодке з раціону дитини не можна, до того ж подібна відмова швидше за все викличе у малюків капризи й істерики, що теж зовсім не корисно, тому в подібному випадку краще всього замінити в раціоні дитини шкідливий солодкий продукт більш корисним і не менш смачним ласощами.

Замість льодяників та інших подібних цукерочок можна запропонувати багаті вітамінами і мікроелементами солодкі ягоди і фрукти, а також сухофрукти.

Шоколаду в дитячому раціоні краще віддати перевагу пастилу, мармелад, зефір, різні муси і суфле, в які можна додавати навіть невелика кількість какао.

Смачне морозиво, тортики і тістечка, які вважаються занадто важкою їжею для дитячого організму можна замінити йогуртами та ніжною сирною масою з додаванням фруктів і ягід.

Всі без винятку солодкі газовані напої також необхідно повністю виключити з раціону малюків (занадто вже вони шкідливі), замінивши їх компотами (особливо дуже корисним узваром), соками без додавання цукру і морсами.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.