Як вилікувати герпес на губах?

Застуду на губі називають герпесом. Виникає застуда як захисна реакція організму на зниження імунітету. Для того щоб вилікувати герпес, потрібно діяти негайно. Існує ряд народних засобів, що допомагають в боротьбі з застудою на губі.
Після переохолодження на губі можуть виникнути припухлість і водянисті пухирці. На місці лопнувшої бульбашки утворюється болячка, яка може тривалий час не гоїтися. Вплив інфекції на організм гаситься сильною імунною системою, яку необхідно зміцнювати, приймаючи вітаміни.

Лікування застуди на губі вимагає тривалого часу. Необхідно відразу приступити до лікування і не дати інфекції пошириться і привести до подальших запалень. Скористайтеся такими лікувальними мазями, як «Зовіракс», «Бонафтон», «Ацігерпін». При тому приймайте таблетки «Ацикловір» кожні 4 години, супроводжуючи нанесенням мазі на болюче місце.

У боротьбі з застудою чудово допомагають народні засоби, які слід використовувати в комплексі з медичними препаратами. Застуду можна змащувати яблучним оцтом, який є згубним для вірусу герпесу.

Ще одним хорошим народним засобом лікування застуди є примочки з м’яти. 1 столову ложку сухої м’яти обдайте окропом, потім трохи остудіть і накладіть на хворе місце. Влітку ви можете взяти листок м’яти, обдати окропом і відразу прикласти до місця ураження.

Змащувати уражене застудою місце можна соком алое, а також часником і цибулею. Часниковий і цибульний сік можуть викликати печіння, проте це дуже дієвий засіб, тому слід потерпіти біль.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: