Як вилікувати грибок нігтів на ногах?

Вилікувати грибок нігтів на ногах – це досить поширена проблема, з якою стикаються чоловіки і жінки самого різного віку. Симптоми даного захворювання розвиваються поступово, і починається все з легкого дискомфорту і свербіння. Потім починається зміна кольору нігтьової пластини, її розшаровування і потовщення. Вилікувати грибок нігтів на ногах легше в зародковій стадії, саме тому особливу увагу слід приділяти своїм ногам, щоб видалити грибок на стадії його зародження. У такій ситуації вам буде достатньо використання спеціальних протигрибкових препаратів, які у великій різноманітності продаються в аптеках, і представлені, як правило, у вигляді мазі або гелю.
 
Нанесення такого засобу кілька разів на день сприяє знищенню грибка. Але перед його використанням рекомендується потримати ноги в гарячій содово-мильній ванночці протягом 12-15 хвилин, поки вода не охолоне. Після такої процедури нігтьові пластини, які заражені інфекцією, стануть м’якшими, і їх легко видалити за допомогою пилочки для нігтів. Після цього і рекомендується нанести протигрибкову мазь або гель.
 
З часом уражені ділянки нігтя будуть повністю вилучені, а здоровий ніготь, під дією мазі, не буде піддано зараженню. Коли ви побачите, що нігті повністю здорові, процедури можна завершити.
 
Для уражених нігтів слід завести окремі манікюрне приладдя, щоб грибок не поширився на здорові ділянки нігтя. Також, якщо ви вирішили вилікувати грибок нігтів на ногах, найбільш уважно поставтеся до гігієни ніг. Ретельно періть шкарпетки окремо від інших речей. Взуття, яке ви носите на босу ногу, щодня протирайте зсередини спиртовим розчином. Не ходіть вдома босоніж.

Після кожного використання ванни, ретельно обполіскуйте її гарячою водою. На ніч після нанесення протигрибкового засобу заклеюйте нігті водонепроникним пластиром. Якщо вірус вже міцно влаштувався, і вилікувати грибок нігтів на ногах за допомогою вищевказаних засобів не виходить, краще всього звернутися до фахівця, який після ряду досліджень, порадить вам найбільш підходящий для вас варіант вирішення проблеми.
 
Не живіть ілюзією, і не чекайте, що на третій день після лікування, ви забудете, що таке грибок. Процес повного одужання може зайняти до декількох місяців. Головне – це наполегливість і дотримання всіх рекомендацій.
 
Більш швидкий метод – це лікування грибка на нігтях за допомогою лазера, однак така процедура проводиться далека не в кожній медичній установі. Процедура ця швидка і безболісна, а й навіть при такому способі лікування вам знадобиться кілька процедур протягом півроку.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Комментариев: 1
  1. Vera

    Пришлось лечить мужу грибок ногтей. Кинулись мы искать, где грибок лечить. Очень у него запущенный случай был. Пришли к выводу, что лучше киевской клиники «Резонанс» мы ничего не найдем. Поэтому начали лечение там. Через 8-9 месяцев ногти очистились от грибка. Стали совершенно здоровые.

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: