Як виростити цибулю з насіння.

Тонкощі, як виростити цибулю сіянку. Я маю на увазі ріпчасту цибулю. Найпростіше виростити ріпчасту цибулю з сіянки, таких маленьких цбулинок, які продаються на базарах і садівничих магазинах . Але не завжди урожай буває вдалим.
 
Тому для тих, хто хоче виростити цибулю великою і якісною краще вирощувати цибулю насіння самому. Тут є два способи.
 

Перший спосіб як виростити цибулю сіянку. Оскільки цибуля дворічна рослина, то садять її два роки, перш ніж отримують хороший урожай. Навесні посадіть великий хороший цибулі на насіння. Наприкінці літа на ньому утворюються кульки з насінням, їх потрібно зібрати і зберегти. Насіння ці чорні, посійте їх на грядку, можна сіяти густо. До кінця літа у вас виросте свій посадковий матеріал, який потрібно зберегти і посадити на наступний рік.
 
Другий спосіб як виростити цибулю сіянку. Це спосіб виростити цибулю через розсаду. Чорні насіння або чорнушки в лютому посійте в ємності на розсаду. У травні у вас вже буде готовий посадковий матеріал, який потрібно пересадить на грядку. Так можна виростити ріпчасту цибулю за 1 сезон.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: