Як виростити кокос в домашніх умовах?

Для того щоб кокос проріс, він повинен бути повністю зрілим. Для повного дозрівання горіху потрібно близько 430 днів. А для відправки на ринок і вживання в їжу їх знімають набагато раніше, і такі кокоси є неповноцінними і не здатними до зростання.

Але не всі, а приблизно половина з них. Тому якісь з них можна ростити будинку. Після того як вибрали якісний кокос, його треба покласти боком в горщик із землею, а не вертикально, щоб його оченята виявилися збоку. Саме з очок піде паросток.

Подальший догляд за посівом полягає в підтримці грунту в горщику в постійно вологому стані. Для того, що кокос почав рости,  може пройти до 5 місяців. Якщо за цей час кокос не пустив коріння і паросток, значить ви купили недозрілий плід і його можна викинути. Вирощування кокоса відбувається найбільш сприятливо саме в теплих умовах, тому якщо ваш кокосовий горіх зійшов, то забезпечте йому максимальне тепло.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Комментариев: 2
 1. НАЗАР

  :roll:

  1. Аноним

   НЕ

   НЕПРАВДА

   :razz:

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: