Як виростити редиску?

Редиска – перший коренеплід, який дозріває після зими. Тому він особливо приємний на смак. Щоб виростити редис і отримати хороший урожай, треба знати певні секрети агротехніки.

Вибираючи насіння редиски для посадки, звертайте увагу на сорт, терміни дозрівання. Великою популярністю користуються ранні сорти, їх можна виростити за 20-30 днів.

Грунт під посадку редису не варто удобрювати рясно органікою, особливо свіжою. Також коренеплід не поважає ті місця, де колись вирощували редьку і капусту. Для отримання потрібної грунту використовуйте хороший перегній. Можна восени закопати на грядці сидерат. Тоді навесні досить розпушити грунт і зробити борозенки. В якості сидерата підходить соняшник, чорнобривці, бобові і т.п.

Посів проводити потрібно рано. Короткий світловий день, прохолодна погода для редиски, сприятливе середовище. Засівати грядку густо не варто, після появи сходів, їх необхідно прорідити. Між рослинами залишайте 4-5 сантиметрів вільного місця. Полив проводити помірний, але частий.

До тих пір, поки рослини не придбають 2-3 справжніх листочки, профілактика проти блішки бажана. З цією метою можна посипати грядку деревною золою. Або використовуйте розчин оцтової есенції, в 10 літрах води розмішайте 2 столові ложки оцту. Полив готовим розчином досить проводити один – два рази на тиждень.

Для створення сприятливих умов, після посіву грядку накривають плівкою. У той момент, коли сходи піднімуться, плівку краще не використовувати, щоб не створювати зайву спеку для рослин.

Дотримуючись таких простих правила вирощування цього цінного коренеплоду, можна забезпечити свою сім’ю редискою на протязі всього городнього сезону.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: