Як виростити велику моркву?

Розмір моркви залежить не тільки від сорту, а й від проріджування, а також догляду. Виростити велику моркву можна. Навіть початківець дачник може отримати великий урожай, якщо докладе трохи зусиль.

Підготовка до посіву моркви

Купуйте насіння морква – сорт вибирайте на свій розсуд, бажано, щоб плоди були конусовидними . Якщо ви маєте свої насіння, використовуйте їх . Головне, щоб термін зберігання не перевищив два роки, в іншому випадку вони можуть не зійти, а ви втратите час.

Скопайте грядку на початку березня. Якщо у вас в цей період тримаються холодні ночі, то орієнтуйтеся по погоді. В принципі, морква не сильно боїться заморозків. Не забудьте внести мінеральні добрива, які легко можна купити в садівничих магазинах – спосіб застосування уточнюйте в інструкції.

Зробіть неглибокі борозенки, в які посійте насіння. Зверху присипте землею і полийте. Грядку з посадженої морквиною можна прикрити плівкою, але це не обов’язково. Через 7-14 днів чекайте сходів. Враховуйте, що паростки з’являться не раніше цього терміну.

Прополка і проріджування моркви

При першому прополюванні приберіть всі бур’яни, полийте грядку. Через пару днів приступайте до проріджування моркви. Не шкодуйте сходів, сміливо прибирайте непотрібні, інакше не отримати хорошого врожаю. Відстань має бути між кожною рослиною 4-6 см.

Якщо ви все зробите правильно, восени отримаєте великий урожай моркви. Також можна проводити посів в осінній період часу, присипаючи грядку тирсою, а навесні проводити прополку.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: